TTG Polska Dziennik Turystyczny

Join UP! – nowy ukraiński touroperator z wakacyjną promocją dla rodzin

Join UP
Join UP. Fot.: Karolina Czarnecka

Wakacyjną ofertę zaprezentowało ukraińskie biuro podróży Join UP!, które rozpoczyna działalność na polskim rynku.

Join UP! to ukraińska firma rodzinna, która działa jako touroperator od 2010 roku. W tym czasie obsłużyła ponad 5,7 miliona turystów i stała się jednym z ważniejszych touroperatorów oraz kluczowych graczy na wschodnim rynku turystycznym. W swojej ofercie ma ponad 45 kierunków, a obecnie współpracuje z 7000 agencji na całym świecie. Polska jest ósmym krajem, w którym dostępna jest oferta firmy. Wejściu na nasz rynek towarzyszy specjalna promocja „Kids Go Free”.

– W Polsce zaczynamy od sprzedaży oferty wypoczynkowej w takich krajach jak: Turcja, Czarnogóra, Egipt, Albania i Tunezja. Nasze oferty są dostępne w biurach agencyjnych, w tym u multi-agentów i agentów – mówi Serhii Kyrychenko, Managing Director Join UP!

Na dobry początek „Kids go free”

Z okazji Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF, firma ogłosiła specjalną ofertę dla turystów z dziećmi – promocję Kids Go Free. Rezerwując wycieczkę do Turcji dla dwóch osób pełnopłatnych, dziecko podróżuje za darmo. Oferta specjalna obowiązuje od 15 do 24 marca, okres podróży obejmuje sezon wakacyjny tj. od 01.06.2023 do 31.08.2023. W skład promocji wchodzi: lot w obie strony; transfer grupowy z/na lotnisko; zakwaterowanie w hotelu z wybranym rodzajem wyżywienia, ubezpieczenie podstawowe, składka na fundusze TFG i TFP oraz wybrana wycieczka fakultatywna.

– Tego lata wakacje w Turcji mogą być jeszcze tańsze dla wszystkich rodzin dzięki promocji Kids Go Free. W Join UP! pragniemy stworzyć możliwość podróżowania każdemu i nieustannie inspirować ludzi do odkrywania nowych miejsc. Możliwość spędzenia wakacji w ciepłym, pięknym kraju jest rodzajem terapii i ukojenia, dlatego nasza oferta jest przyjazna i zachęcająca – podkreśla Katarzyna Bayraktar, Sales and Development Manager w Join UP! Polska.

Chcemy podbić serca Polaków

Założycielami Join UP! są Yuriy i Oleksandr Alba. W Polsce firmą zarządza Alina Alba, Prezes Join UP! Polska. Marka Join UP! razem z liniami lotniczymi SkyUp Airlines tworzą grupę UPFamily. Grupa działa w Ukrainie, Mołdawii, Kazachstanie, Łotwie, Litwie, Estonii i Rumunii, a teraz także Polsce.

Polska to dla Join UP! rynek szczególny i wyjątkowy z dwóch powodów: biznesowego i emocjonalnego. Ogromne znaczenie ma to, że Polacy polubili podróżowanie, chętnie zwiedzają świat i stali się atrakcyjnymi klientami dla touroperatorów. Ponad 3 miliony turystów rocznie czynią nasz rynek turystyczny najszybciej rozwijającym się w całej Unii Europejskiej.

– Jesteśmy w Polsce, ponieważ nasza firma stale rośnie i ma długofalowe plany rozwoju w Europie. Polska jest dużym i ugruntowanym rynkiem, ale wciąż widzimy szansę, by zaoferować polskim turystom nowe kierunki, nowy poziom usług, dać ludziom więcej możliwości wyboru i podróżowania. Oczywiście, wiemy, że jest tu wielu Ukraińców i z przyjemnością przedstawimy im nasze oferty turystyczne. Wierzymy, że Ukraińcy wybiorą Join UP! i będą wspierać naszą firmę w Polsce – mówi Kateryna Ushakova, Europe Regional Director Join UP!

Zespół Join UP! tworzy grupa prawdziwych pasjonatów podróży, ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na rynku turystycznym, którzy z ogromnym entuzjazmem podchodzą do rozwoju firmy w Polsce.

– Podróże to dla mnie coś wyjątkowego, dlatego związałam się z Join UP! prawie od początku istnienia firmy. Razem ze świetnym zespołem nie tylko możemy realizować swoje pasje, ale też zarażać innych miłością do odkrywania nowych zakątków świata. I to się udaje! W 2019 roku Join UP! zorganizował wakacje do Egiptu dla 665 000 turystów realizując 65 lotów tygodniowo. W Ukrainie odczarowaliśmy Egipt jako kierunek tylko na wyjazdy poza latem. Dzięki nam destynacja ta została otwarta dla Ukraińców przez cały rok – to samo zrobimy w Polsce! – podkreśla Kateryna Artiukh, Head of Product Marketing Join UP!

Na własnych skrzydłach

Join UP! stawia na podróżowanie i współpracę w przyjaznym tylu. Silne więzi strategiczne ze SkyUp Airlines pozwalają Join UP! wzmacniać pozycję na rynku. Wspólnie obydwie firmy działają jako UPFamily. W 2021 roku linia SkyUp Airlines była na drugim miejscu wśród ukraińskich przewoźników lotniczych pod względem liczby lotów w przestrzeni powietrznej Ukrainy. Taka ścisła współpraca jest ogromnym atutem firmy i pozycjonuje Join UP! jako jednego z niewielu touroperatorów dysponującego własnymi skrzydłami.

Ciekawostką jest, że firma stawia na komfort nie tylko pasażerów, ale i pracowników – to pierwsza linia lotnicza na świecie, która zaproponowała stewardesom zdjęcie szpilek i zastąpienie ich wygodnym sportowym obuwiem.

Kilka słów o firmie

Join UP!™ to ukraiński touroperator, który powstał w 2010 roku. W ciągu 13 lat stał się jednym z najsilniejszych organizatorów turystyki i jednym z kluczowych graczy na rynku turystycznym. Przed wojną udział rynku Join UP™ wynosił 30%. Obroty w 2001 r. osiągnęły 400 milionów dolarów.

Podmioty działające pod marką Join UP!™ są reprezentowane również w Kazachstanie, Estonii, Łotwie, Litwie, Mołdawii, Polsce i Rumunii. Główna siedziba firmy znajduje się w Kijowie.

Organizacje działające pod marką Join UP!™ wraz ze SkyUp Airlines są częścią grupy biznesowej UPFamily, która obecnie zatrudnia ponad 1500 pracowników we wszystkich krajach, w których jest obecna.

Autor: Jerzy Niemociński / Mat. pras.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Jedna odpowiedź

  1. Najgorsze biuro podróży! W mailu potwierdzającym zakup był numer telefonu oraz adres mailowy w razie pytań i problemów. Nie da się tam dodzwonić a na maila nie odpowiadają. W ostatnim dniu pozostawiono nas z dwójką dzieci bez jedzenia i picia. Rezydent nas zlekceważył i nie odpowiadał. Po powrocie złożyłem reklamację jednak olano nas i przez ponad 60 dni nie ma żadnej odpowiedzi. Jednak zgodnie z prawem reklamacja jest uznana (art. 20 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r). Sprawa trafi do sądu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *