TTG Polska Dziennik Turystyczny

Julita Rybińska

Julita Rybińska

Cluster sales manager corporate w firmie operatorskiej Portfel Inwestycyjny Apartamenty i Hotele.

Z hotelarstwem związana jest od końca lat 90. Zaczynała w dziale sprzedaży warszawskiego hotelu Bristol. W 2001 r. przeszła do Radissona SAS (obecny Radisson Collection) przy ul. Grzybowskiej, najpierw jako sales manager, a w 2005 r. została zastępcą dyrektora sprzedaży. Następnie pracowała jako convention & banqueting manager w MCC Mazurkas Conference Center & Hotel w Ożarowie Mazowieckim oraz convention & event sales manager w hotelu Sobieski (obecny Radisson Blu Sobieski).

W 2012 r. związała się z siecią Accor. Przez trzy lata pełniła funkcję sales managera segmentu corpo/MICE w Mercure Warszawa Centrum, a przez kolejne dwa kierowała działem sprzedaży w Mercure Warszawa Airport. W latach 2017-2019 pracowała w firmie z branży podróży służbowych Weco Travel jako key account manager, a od 2019 r. w sieci IBB Hotel Collection najpierw jako country sales manager, a następnie szefowa sprzedaży na Polskę.

W maju tego roku została dyrektor sprzedaży i marketingu przygotowywanego do otwarcia pierwszego w Polsce hotelu hiszpańskiej sieci Barcelo, który otwarty został przy Elektrowni Powiśle w czerwcu.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *