TTG Polska Dziennik Turystyczny

Kampania promocyjna dla laureata Złotego Certyfikatu POT – Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe to wyjątkowa atrakcja turystyczna, która w 2023 r. zdobyła Złoty Certyfikat, czyli główną nagrodę w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. W ramach nagrody POT przeprowadzi dużą kampanię promocyjną dla zwycięzcy.

Działania promocyjne opierać się będą o kampanię outdoorową realizowaną w lipcu i sierpniu na wielkoformatowych nośnikach zlokalizowanych w centrum Warszawy, co ma zapewnić doskonałe zasięgi wśród odbiorców kampanii. Dodatkowo przewidziane są działania w mediach społecznościowych.

– Polska oferta turystyczna z roku na rok wzbogaca się o kolejne wspaniałe atrakcje, które zachęcają do skorzystania z niej zarówno turystów krajowych jak i zagranicznych. Bardzo cieszy mnie, jako Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, że nasz kraj może pochwalić się wysoką jakością usług turystycznych, profesjonalizmem w ich zarządzaniu, a także przystępnością oferty, co przekłada się na bardzo wysoką ocenę polskiego produktu turystycznego, nie tylko w Europie, ale i na świecie. Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe, wyróżnione Złotym Certyfikatem POT, są tego doskonałym przykładem – mówi Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe są niebanalną atrakcją turystyczną łączącą pasję rowerową z zamiłowaniem do kolei. Drezyny napędzane są siłą mięśni, podobnie jak rowery, jednak poruszają się po 47-kilometrowym odcinku malowniczej trasy kolejowej, której historia sięga XIX wieku. Jest to nie tylko forma aktywnego spędzania czasu, ale także możliwość poznania wyjątkowych walorów przyrodniczych oraz kulturowych Bieszczadów, z dala od ruchliwych tras.

źródło: POT

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *