TTG Polska Dziennik Turystyczny

Kieleckie, jakie cudne…

Region świętokrzyski staje się coraz atrakcyjniejszy dla turystów, przez co w rozwoju turystyki upatruje swojej głównej szansy rozkwitu. M.in. właśnie pokazaniu atrakcji i walorów turystycznych Gór Świętokrzyskich poświęcone są Świętokrzyskie Targi Turystyki VOYAGER, organizowane w tym roku już po raz piąty przez Targi Kielce.

Co roku na tych targach można zapoznać się z propozycjami biur podróży, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów, uzdrowisk, gospodarstw agroturystycznych. Wystawie zawsze towarzyszą seminaria, ale także prezentacje powiatów, gmin, występy zespołów ludowych, pokazy kulinarne i degustacje potraw oraz pokazy twórczości ludowej.

– Na pewno podobnych atrakcji nie zabraknie również podczas tegorocznej edycji – zapowiada Agnieszka Białek, menedżer projektu. – Jesteśmy przekonani, że nasi wystawcy jak zwykle zrobią wszystko, aby zaprezentować bogactwo naszego regionu, jego unikatowe walory geograficzne i turystyczne. Z roku na rok widać wyraźnie, że poszczególne gminy czy powiaty coraz aktywniej rozwijają działalność turystyczną, widząc w niej największy potencjał rozwojowy – dodaje.

Targi VOYAGER to doskonałe miejsce do przedstawienia oferty turystycznej, skutecznej promocji i pozyskania potencjalnych klientów, ale także miejsce spotkań i wymiany poglądów osób z branży turystycznej. Dla zwiedzających natomiast wizyta na targach jest idealnym źródłem wiedzy na temat oferty wypoczynku weekendowego i wakacyjnego zarówno w regionie świętokrzyskim, jak i w całym kraju. W tym roku będzie można zapoznać się m.in. z propozycjami ogólnopolskich biur podróży, renomowanych hoteli, ośrodków wypoczynkowych, ale także sanatoriów, uzdrowisk, gospodarstw agroturystycznych, przedsiębiorstw transportu autobusowego i lotniczego.

Początek targów VOYAGER – 7 kwietnia, zakończenie – 9. kwietnia.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *