TTG Polska Dziennik Turystyczny

KLM w systemie Amadeus

Holenderskie Królewskie Linie Lotnicze KLM zadecydowały o zakupie systemu Amadeus AltĂ?a Reservation – wielokanałowej platformie stworzonej do sprzedaży i dokonywania rezerwacji przez linię lotniczą.

Linie KLM dołączyły do ponad 150 przewoźników lotniczych z całego świata, jako trzecia linia z sojuszu Sky Team, obok Air France, która korzystać będzie wyłącznie z systemu rezerwacyjnego Amadeus.

Amadeus AltĂ?a Reservation pomoże KLM i Air France w dalszej współpracy w dziedzinie sprzedaży i rezerwacji dzięki poprawie możliwości wymiany danych. Wpłynie to znacząco na szybkość i jakość obsługi klientów obu linii. Dodatkowo KLM będzie w stanie dostarczyć rzetelne dane na temat swych lotów, taryf oraz innych informacji dla pasażerów poprzez wszystkie swoje kanały dystrybucji i sprzedaży.

Korzystając z Amadeus AltĂ?a Reservation, linia KLM będzie mogła również korzystać z bogatej oferty pochodzącej od innych dostawców usług turystycznych, a tym samym zaoferować klientom większy pakiet możliwości oraz znacząco podnieść jakość świadczonych usług.

Aktualnie Amadeus jest w trakcie rozmów z Air France i KLM na temat możliwości wdrożenia pełnego pakietu Amadeus AltĂ?a w przyszłości.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *