TTG Polska Dziennik Turystyczny

Konferencja Kobieta Hotelarz 2024 już 8 marca w Ostródzie

Konferencja Kobieta Hotelarz 2024

Tradycyjnie już, ponieważ niezmiennie i celowo 8 marca, w hotelu Willa Port***** w Ostródzie, odbędzie się konferencja Kobieta Hotelarz, po raz trzeci organizowana przez Polskie Hotele Niezależne.

– Konferencja Kobieta Hotelarz to opowieść dla Kobiet i o Kobietach, które kreują swoje ścieżki, inspirują innych oraz zostawiają trwały ślad w świecie hotelarstwa, równocześnie nosząc z gracją swoje „szpilki sukcesu”. To niezmiennie spotkanie całego naszego środowiska hotelarskiego wokół nieustająco aktualnej tematyki roli kobiet w naszej branży i w naszym biznesie. Ale to również spotkanie wokół wspólnych spraw, nowe inspiracje, nowe kontakty, nowe horyzonty i nowe możliwości. Nowe zawsze inspiruje, jest szansą na rozwój. Podobnie jak Coco Chanel, która będzie niewątpliwie bohaterką tegorocznej Konferencji, nie powinniśmy bać się zmian, lecz odważnie patrzeć w przyszłość. Nie możemy tylko naśladować, ale wręcz musimy kreować nowe trendy, opracowywać i wdrażać zmiany niezbędne dla optymalnego funkcjonowania całej naszej branży – mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych.

– Przyjęliśmy sobie za cel, że każda kobieta, która weźmie udział w Kobiecie Hotelarz 2024, wyjedzie z niej silniejsza. Odważnie, z pełną świadomością i przekonaniem, po prostu w kobiecym stylu sięgnie po nowe szanse dla coraz lepszej realizacji swojej kariery, pasji, siebie… Podobnie do Coco Chanel, każda kobieta w branży hotelarskiej nosi swoje własne '’małe czarne’’ w postaci elegancji, determinacji i niezłomnej pasji. Dlatego udział wszystkich znakomitych polskich hotelarek na pewno znacząco wpłynie na wysoką rangę i właściwy przekaz naszego wydarzenia, a wszystkie razem nadamy jej właściwy ton. Drogie Kobiety: nie może Was zabraknąć… – dodaje.

Organizatorzy tegorocznej edycji Kobiety Hotelarz, która już na stałe została wpisana w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń branży hotelarskiej, zaplanowali udział w niej wielu znanych i ciekawych osobowości, które wraz z uczestnikami wydarzania na pewno stworzą wymowne forum do dyskusji, wymiany doświadczeń i czerpania z wiedzy. Wśród uczestników spotkania nie zabraknie inspirujących gości, w tym ekspertów, liderów branży, ludzi biznesu, społeczników czy partnerów biznesowych. Wieczorny bankiet oraz liczne atrakcje gwarantują jak co roku otwartość organizatorów i zaproszenie dla wszystkich hotelarzy do spotkania w wyjątkowej atmosferze, pełnej dobrej energii i tylko pozytywnych emocji. Zaproszenie skierowane jest również dla wszystkich mężczyzn branży hotelarskiej, którzy na co dzień wierzą w siłę i sprawczość kobiet, są partnerami przy realizacji najbardziej ambitnych projektów, a także stanowią cenne wsparcie w rozwoju działalności hotelarskiej w Polsce.

  • ORGANIZATOR: Polskie Hotele Niezalene
  • KIEDY: 8.03.2024 r. godz. 10.30
  • GDZIE: Willa Port***** Ostróda
  • AGENDA I REJESTRACJA ONLINE: www.polskie-hotele-niezalezne.pl

Fundacja Polskie Hotele Niezależne: wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Konferencja Kobieta Hotelarz 2024

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *