TTG Polska Dziennik Turystyczny

KONFERENCJA PRASOWA na temat szkoleń PART dla branży 3.07

W związku z organizacją cyklu szkoleń pt. „Rozwój przemysłu hotelarsko-turystycznego poprzez szkolenie kadr w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii”, Polska Agencja Rozwoju Turystyki S.A. organizuje w dniu 3 lipca 2006 roku konferencję prasową dla przedstawicieli mediów regionu Mazowsza i Ziemi Łódzkiej. Gospodarzem spotkania będzie Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Celem konferencji jest prezentacja szkoleń dla firm działających w branży turystycznej. Dzięki szkoleniom polscy przedsiębiorcy będą mieli dostęp do specjalistycznej wiedzy o najnowszych i najlepszych rozwiązaniach technologicznych dla branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej. Po szkoleniach będą wiedzieli jak je wdrażać w swoich obiektach i firmach oraz skutecznie konkurować z obiektami działającymi na wspólnym rynku europejskim. W konsekwencji zwiększą sprzedaż oraz obniżą koszty funkcjonowania swoich obiektów oraz firm. Szkolenia rozpoczną się we wrześniu br. i będą trwały do listopada 2007.

Projekt, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego RZL 2.3a, jest realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w konferencji.

Informacje i zgłoszenia:
Patrycja P.Janiszewska
tel. (022) 860 67 77
patrycja.janiszewska@part.com.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *