TTG Polska Dziennik Turystyczny

Krajowa giełda turystyczna POT 11-12.05.06

W dniach 11maja (godz.14.00 -17.30) – 12 maja (godz. 9.30-13.00) br. w Warszawie, w salach konferencyjnych OXFORD TOWER przy ul. Chałubińskiego 8 (parter) odbędzie się Krajowa Giełda Turystyczna z udziałem przedstawicieli biur podróży zajmujących się turystyką przyjazdową oraz gestorów bazy noclegowej z całej Polski.

Polska Organizacja Turystyczna jest organizatorem pierwszej edycji giełdy, której celem jest stworzenie warunków do nawiązania kontaktów handlowych pomiędzy przedstawicieli biur podróży zajmujących się turystyką przyjazdową oraz gestorów bazy noclegowej z całej Polski. Giełda ma być platformą do nawiązania  szerokich kontaktów pomiędzy obiema stronami w jednym miejscu i o jednym czasie. Nadrzędnym celem giełdy jest umożliwienie zakontraktowania miejsc hotelowych i negocjacji cen na 2007 rok

POT przewiduje, że w giełdzie weźmie udział po min. 100 przedstawicieli z każdej ze stron. Akwizycją biur podróży zajmuje się Polska Organizacja Turystyczna, Forum Turystyki Przyjazdowej oraz Polska Izba Turystyczna, natomiast akwizycją gestorów bazy noclegowej zajmuje się Polskie Zrzeszenie Hoteli, Polska Organizacja Turystyczna oraz Regionalne Organizacje Turystyczne.

Giełda zostanie zorganizowana w formie typowego warsztatu, bez wyznaczania limitu rozmów. Biura podróży występować będą w roli „kupujących”, gestorzy bazy w roli „sprzedających”.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *