TTG Polska Dziennik Turystyczny

Lato 2006 z Gromadą

Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada przedstawiła katalog z propozycjami na sezon wiosenno-letni. „Lato 2006 – radość, emocje, przygoda” jest podzielony na trzy części: wypoczynek w kraju, obozy dla dzieci i młodzieży (w kraju i za granicą) oraz wypoczynek za granicą.

W sumie na klientów czeka 20 tys. ofert, także pielgrzymkowych – dostępnych w biurach podróży.

W tym roku szczególnie mocno rozszerzony jest dział z propozycjami obozów dla dzieci i młodzieży. Znajdują się w nim zarówno pobyty typowo rekreacyjne, jak i turystyka aktywna (obozy żeglarskie, windsurfingowe, konne, tenisowe, survivalowe, artystyczno-przyrodnicze, kajakowo-rowerowe). Oferta jest skierowana  już do dzieci w wieku od 7 lat.  Po raz pierwszy Gromada proponuje obozy zagraniczne: w Bułgarii, Hiszpanii, Włoszech i na Węgrzech.   

W części krajowej szczególnie polecane są pobyty w ośrodkach Gromady nad morzem: w Międzyzdrojach i Niechorzu. W ofercie znalazło się w sumie 20 nadmorskich miejscowości od Świnoujścia po Hel. Dla tych, którzy preferują wypoczynek nad jeziorami czy w górach Gromada również przygotowała wiele możliwości. Oferta obejmuje tak lubiane przez Polaków długie weekendy – Wielkanoc, pierwsze dni maja oraz Boże Ciało.

Katalog uzupełniają propozycje zagraniczne: wyjazdy autokarowe do Bułgarii (Złote Piaski), indywidualne wyjazdy do Włoch, pobyty w Chorwacji (Istria, Krk, Dalmacja). Nowością są wyjazdy do Izraela, RPA lub jako Au Pair do USA (przy współpracy z Camp America). Dla klientów, którzy chcieliby spędzić urlop u naszych sąsiadów czekają: Słowacja, Litwa, Węgry, Ukraina. 

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *