TTG Polska Dziennik Turystyczny

Linie Norwegian łączą siły z Amadeus Polska

Norwegian, największa skandynawska tania linia lotnicza, rozpoczyna dziś w Warszawie serię wspólnych prezentacji z Amadeus Polska, zaplanowanych jako ważne narzędzie dalszej ekspansji na polskim rynku. 

Prezentacje, głównie dla biur podróży i tour operatorów, użytkowników Globalnego Systemu Dystrybucji (GDS) Amadeus, zostaną przeprowadzone wspólnie przez Barbarę Klary, powołaną ostatnio na stanowisko Sales Manager Poland, Norwegian Air Shuttle, oraz przez Marcina Andrzeja Przewoźniaka, Sales Executive, Amadeus Polska. Prezentacje odbędą się pod koniec lipca i na początku sierpnia w czterech miastach, do których lata Norwegian w Polsce: poza Warszawą także w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Wspólnym celem wszystkich prezentacji jest przedstawienie branży turystycznej rozwiązania systemowego Amadeus, przygotowanego z myślą o Norwegian Air Shuttle. Przy użyciu Globalnego Systemu Rezerwacyjnego (GDS) Amadeus biura podróży i tour operatorzy mogą efektywnie sprzedawać bilety na rejsy Norwegian, działając w systemie rezerwacyjnym, który znają. Obecnie użytkownikami Amadeus jest ponad 75% polskich biur podróży, członków IATA.

Norwegian rozpoczął ostatnio  rejsy z Warszawy do Malagi, Barcelony/Girony oraz Alicante w Hiszpanii i Nicei we Francji. Nowe połączenia obsługiwane są przez samolot B-737-300 bazowany w Warszawie, z polskimi załogami na pokładzie. Nowe rejsy uzupełniły istniejące wcześniej połączenia z Oslo do Warszawy, Krakowa i Gdańska. We wrześniu Norwegian uruchomi osiem kolejnych połączeń z Polski. Będą to nowe rejsy z Warszawy do Sztokholmu, Rzymu, Mediolanu, Dublina i Aten oraz z Wrocławia do Sztokholmu i Oslo, a także z Krakowa do Sztokholmu. Loty rozpoczną się 14 września i będą obsługiwane przez drugi samolot bazowany w Warszawie. Kolejne nowe połączenie, z Warszawy do Kopenhagi, zostanie zainaugurowane 28 października.

Dodatkowe informacje na www.norwegian.no oraz www.amadeus.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *