TTG Polska Dziennik Turystyczny

Linie Norwegian rozpoczynają loty z Polski do Hiszpanii i Francji

Norwegian, największa skandynawska tania linia lotnicza, rozpoczyna dziś rejsy z Warszawy do Malagi w Hiszpanii i Nicei we Francji. 14 lipca zostaną zainaugurowane loty do Barcelony/Girony oraz Alicante. Nowe połączenia  będą obsługiwane przez samolot B-737-300 bazowany w Warszawie, na pokładzie którego pojawią się głównie polskie załogi.

Nowe rejsy uzupełnią istniejące już połączenia z Oslo do Warszawy, Krakowa i Gdańska, które zyskały wielką popularność zarówno w Norwegii, jaki i w Polsce, istotnie przyczyniając się do rozwoju ruchu między obu krajami.

Zgodnie z planem, we wrześniu Norwegian uruchomi osiem kolejnych połączeń z Polski. Będą to nowe połączenia z Warszawy do Sztokholmu, Rzymu, Mediolanu, Dublina i Aten oraz z Wrocławia do Sztokholmu i Oslo, a także z Krakowa do Sztokholmu. Loty rozpoczną się 14 września i będą obsługiwane przez drugi samolot bazowany w Warszawie.

Komentując ekspansję linii w Polsce, Bjorn Kjos, Dyrektor Generalny Norwegian powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej reakcji polskiego rynku i zwiększamy naszą obecność na nim. Nasze nowe trasy zostały bardzo dobrze przyjęte. Polscy klienci naprawdę odkryli możliwości łatwego kupna biletów w Internecie. Polska wersja językowa naszej strony internetowej ułatwia znalezienie niskich taryf, a szczególną popularnością cieszy się nasz kalendarz niskich cen.”

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *