TTG Polska Dziennik Turystyczny

Lufthansa nagrodzona

Linie lotnicze Lufthansa zostały dwukrotnie nagrodzone w plebiscycie portalu Pasazer.com na Najlepszą Linię Lotniczą 2005. Lufthansa wygrała zarówno w kategorii Najlepsza Tradycyjna Linia Lotnicza, jak i w kategorii Oferta biznes.

Plebiscyt portalu Pasazer.com trwał 3 miesiące, od 1 października do 31 grudnia 2005 roku. Oddano w nim 2142 głosy. Ankieta, zgodnie z wynikami której nagradzano linie lotnicze składała się z 3 pytań – na każde z nich można było udzielić tylko jednej odpowiedzi.

Odbierającą nagrodę Ludmiła Opałko, Key Account Manager Lufthansy na południowa Polskę, powiedziała: "Oferta linii lotniczych w Polsce jest bardzo bogata, zatem pasażerowie, a zarazem osoby biorące udział w plebiscycie, mieli okazję porównać ofertę Lufthansy z innymi przewoźnikami. Dlatego jestem bardzo szczęśliwa, ze to właśnie my zostaliśmy przez Państwa uznani za najlepsza tradycyjna linie lotnicza”.

Lufthansa wyprzedziła Polskie Linie Lotnicze LOT o 5% w kategorii Tradycyjna Linia Lotnicza i o 13% w kategorii Oferta Biznesowa.

Źródło: Tur-info.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *