TTG Polska Dziennik Turystyczny

Luxury Travel Expo nowym członkiem ITTFA

W skład International Tourism Trade Association (ITTFA) wszedł nowy członek – Luxury Travel Expo, największa grupa w USA gromadząca przedstawicieli sektora turystyki luksusowej.

Podczas ostatniej prezentacji w grudniu 2005 r. w Las Vegas Luxury Travel Expo przyciągnęła 4 376 gości oraz 486 wystawców w ciągu 3 dni. Luxury Travel Expo jest pierwszym amerykańskim członkiem ITTFA. 

ITTFA powstała w 1992 r. Zajmuje się promowaniem rozwoju przemysłu travel trade show, początkowo w Europie, ostatnio także na skalę światową. Od swoich członków wymaga wysokich standardów działania, tym samym przyczyniając się do wzrostu profesjonalizmu w sektorze wystawiennictwa turystycznego.

Do ITTFA należy 19 cenionych przez branżę członków:
* CIS Travel Market, St. Petersburg  
* TTG Incontri, Rimini
* PHILOXENIA, Thessaloniki   
* TUR, Gothenburg
* EIBTM, Barcelona    
* MITT, Moscow
* World Travel Market, London  
* IFT Belgrade
* BTL, Lisbon     
* UITT, Kiev
* MATKA, Helsinki    
* Slovakiatour, Bratislava
* Ukraine Travel Market, Kiev  
* EMITT, Istanbul
* Holiday World, Prague   
* Arabian Travel Market, Dubai
* Utazas, Budapest    
* BITTM, Beijing
* SATTE, New Delhi

Ósma edycja prezentacji  Luxury Travel Expo odbędzie się w dniach 5-7 grudnia 2006 r. w Mandalay Bay Resort and Casino w Las Vegas. „To dla nas zaszczyt zostać pierwszym amerykańskim członkiem ITTFA” – powiedziała Kimberly Ziegler, dyrektor sprzedaży Luxury Travel Expo. „Przyjęcie w poczet ITTFA nada wydarzeniom przez nas organizowanym międzynarodową rangę i ułatwi wystawcom kontakty z północnoamerykańskim sektorem turystyki luksusowej. Pragniemy wymieniać się doświadczeniami z członkami ITTFA i wnieść swoją wiedzę o rynku amerykańskim”- dodaje Ziegler.

Więcej informacji można znaleźć na www.ittfa.org

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *