TTG Polska Dziennik Turystyczny

Malev najbardziej punktualny

Węgierskie Linie Lotnicze Malev zajęły pierwsze miejsce w ankiecie punktualności przeprowadzonej na 25 europejskich liniach lotniczych krótkich i średnich kursów. 95 % lotów Maleva obejmuje dystans 3000 km. Ankieta sprawdziła też statystyki operacji bagażowych linii lotniczych, a te dają Malevovi 3 miejsce pod względem rzetelności dostarczenia bagażu, pośród 25 przewoźników biorących udział w badaniu.

Doros Theodorou, kierownik handlowy Malev komentuje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu raportu. Obrazuje on wygodę i skuteczność podróży naszych pasażerów podróżujących do Węgier w celach biznesowych i rozrywkowych, jak również w ramach naszej szerokiej sieci w centralnej i wschodniej Europie”.

Malev działa przez ponad pół wieku i obecnie plasuje się wśród wiodących linii centralnej i wschodniej Europy. W obliczu współzawodnictwa przewoźników oferujących niskie koszty, Malev dostarcza wszelkie usługi po niskich cenach. Latając do ponad 63 krajów z budapeszteńskiej baz, linia lotnicza obsługuje także po dwa loty dziennie do Budapesztu z Heathrow wraz z powrotem oraz do Gatwick i z powrotem.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *