TTG Polska Dziennik Turystyczny

Malezja walczy o rynek północnoafrykański

Tourism Malaysia

Malezja przygotowuje się do misji sprzedażowej w Afryce Północnej, aby przyciągnąć podróżnych i pozycjonować Malezję jako najlepszy kierunek oferujący podróże o wartości dodanej.

Delegacja składająca się z 14 podmiotów, w tym siedmiu biur podróży, sześciu hoteli/ośrodków wypoczynkowych i jednego stowarzyszenia, ma na celu stymulowanie odbudowy turystyki poprzez dotarcie do nowych i powracających gości.

Delegaci będą aktywnie prezentować bogatą ofertę turystyczną Malezji. Prezentacje turystyczne i briefingi medialne skierowane będą do lokalnych specjalistów ds. turystyki i przedstawicieli mediów.

– To kluczowy krok na naszej drodze do Visit Malaysia Year 2026. W miarę zwiększania strategicznych rozwiązań i promocji, naszym celem jest wywarcie trwałego wrażenia na rynku Afryki Północnej, czyniąc z Malezji czołową pozycję w wyborze dla wymagających podróżników – powiedział Ammar Abd Ghapar, dyrektor generalny ds. turystyki w Malezji, stwierdził: „

W 2024 r. Malezja wyznaczyła ambitne cele, jakim jest przyjęcie 27,3 mln turystów z zagranicy i wygenerowanie przychodów z turystyki przekraczających 102,7 mld RM.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *