TTG Polska Dziennik Turystyczny

Manifest Krakowski wręczony Piotrowi Borysowi

Manifest Krakowski wręczony Piotrowi Borysowi

24 kwietnia, podczas Spotkania Liderów Branży Turystycznej w Warszawie wręczony został Manifest Krakowski Piotrowi Borysowi, Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Spotkania Liderów Branży Turystycznej to cykliczne konferencje dla branży turystycznej i środowisk związanych z podróżami krajowymi i zagranicznymi. Uczestnikami Spotkania są przedstawiciele biur podróży, linii lotniczych, lotnisk, firm ubezpieczeniowych, Polskiej Organizacji Turystycznej, narodowych, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych (ROT-y i LOT-y), reprezentanci organizacji branżowych, w tym Polskiej Izby Turystyki, Turystycznej Organizacji Otwartej, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, a także Ministerstwa Sportu i Turystyki, posłowie i eksperci.

Przypominamy również, że w dniu 18 kwietnia odbyło się oficjalne przekazanie Manifestu Krakowskiego kandydatom na Prezydenta Miasta Krakowa.

Czym jest manifest Krakowski?

Manifest Krakowski to dokument stworzony przez branżę turystyczną, podpisany przez organizacje zrzeszające przedsiębiorców sektora turystycznego, samych przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji miejskich. Ma być mapą drogową zmian w zakresie zarządzania turystyką w Krakowie i Polsce we wsparciu nowego Prezydenta Miasta Krakowa. To ważny głos mówiący o potrzebie wzmacniania odpowiedzialnej turystyki w Krakowie, prowadzonej w poszanowaniu materialnego i niematerialnego dziedzictwa miasta oraz w poczuciu troski o jakość życia mieszkańców aglomeracji krakowskiej.

Pełna treść Manifestu Krakowskiego tutaj: Turystyczny Manifest Krakowski – TTG Polska Dziennik Turystyczny

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *