TTG Polska Dziennik Turystyczny

Martyna Śleszyńska została dyrektorem hotelu MDM w Warszawie

Martyna Śleszyńska

W branży od ponad 17 lat, rozpoczęła swoją przygodę w Londynie, a po powrocie do Polski związała się z Hotelami Warszawskimi „Syrena”. Szybko awansowała w strukturach firmy – od recepcji historycznego hotelu Polonia Palace, poprzez kierownika recepcji hoteli MDM i Metropol, aż po ponowne otwarcia obiektów po pandemii w roli dyrektora operacyjnego.

– W życiu stawiam na ludzi – otaczam się profesjonalistami, pełnymi energii i samodzielności. Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany zespół, w którym wszyscy się wspierają i biorą odpowiedzialność za wspólny sukces, za nasz sukces. Jest to bardzo istotne w obliczu zmian, jakie czekają nasz hotel w 2024 roku – przed nami duży remont, w wyniku którego powstanie nowa restauracja, recepcja oraz miejsce spotkań dla gości. Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem przebudowy naszej antresoli, który nawiązuje do historii powstania hotelu MDM oraz jego lokalizacji przy Placu Konstytucji w Warszawie. Wierzymy, że ta modernizacja wpłynie na i tak już pozytywne opinie naszych gości, którymi chętnie dzielą się w internecie – mówi Martyna.

W grudniu 2023 roku Martyna ukończyła studia podyplomowe na Akademii L. Koźmińskiego na kierunku Akademia kompetencji menedżera. Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz, a remonty i zmiany są jej wielką pasją.

Trzygwiazdkowy hotel MDM jest jednym z budynków tworzących Marszałkowską Dzielnicę Mieszkaniową, która była sztandarowym projektem architektonicznym powojennej Warszawy. Został otwarty w 1955 roku. Oferuje 135 wygodnych pokoi, idealnych na pobyty biznesowe i rodzinne. W 2019 roku odsłonięto nową fasadę, która została poddana generalnemu remontowi i odzyskała oryginalny wygląd. W 2024 roku hotel zaprosi swoich gości do nowej przestrzeni z recepcją, barem oraz restauracją.  Wraz z hotelami Polonia Palace oraz Metropol, MDM należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *