TTG Polska Dziennik Turystyczny

Mazobilet Kolei Mazowieckich

Koleje Mazowieckie
Fot. Bartosz Karwacki

Mamy wiosnę, robi się coraz cieplej, a co zatym idzie coraz częściej myślimy o podróżach. Z pomocą przychodzi nam nowa oferta weekendowa Kolei Mazowieckich  – Mazobilet.

Jest to bilet mobowiązujący na całym Mazowszu w pociągach Kolei Mazowieckich od piątku od godz. 19:00 do poniedziałku do godz. 8:00. W okresie długich weekendów można z niej skorzystać np. od 30.04 do 6.05.2024, podobnie jest w długi weekend czerwcowy, zaś w okresie Bożego Narodzenia od wigilii od 19:00 do 30.12.2024 do godz. 8:00.

Bilet ten jest dedykowany dla 1.  osoby oraz od 2 do 5 podróżujących razem, jest on imienny, więc w przypadku podróży grupy do 5 osób, przedstawiciel jej wpisuje swoje imię i nazwisko na bilecie. W przypadku zakupu elektronicznego dane pasażera są podawane już podczas transakcji online.

Na Mazobilecie można również podróżować autobusami na odcinku Modlin PKP – Lotnisko Modlin oraz komunikacją miejską w Warszawie w obu strefach, w tym pociągami SKM i WKD.

Zmiana na pociąg innego przewoźnika niż wymienione np. PKP Intercity, czy ŁKA jest niedozwolona.

Cena Mazobiletu to 49zł dla jednej osoby, a dla kilku 99zł, od cen biletu nie stosuje się ulg.

Zakupu można dokonać zarówno w kasie, biletomatach jak i online na stronie www.mazowieckie.com.pl oraz w aplikacjach mobilnych.

Zmiany terminu można dokonać tylko raz przed rozpoczęciem terminu ważności, a zwrot możliwy jest również przed rozpoczęciem terminu ważności.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *