TTG Polska Dziennik Turystyczny

MEET THE BIDDER Luxury & MICE Summer Edition 2024 – 18 czerwca w Warszawie

MEET THE BIDDER Luxury & MICE Summer Edition 2024 - 18 czerwca w Warszawie

We wtorek 18 czerwca spotkamy się podczas 36. Edycji MEET THE BIDDER SMART FAIRS organizowanej przez firmę Travel Bidder. Tym razem zobaczymy się na terenie Fabryki Norblina w MOXO Restaurant and Club. To fascynujące miejsce łączy ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym. 

Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B z wystawcami, należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: https://app202406.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer.

Głównym partnerem tego wydarzenia jest MICE Romania, członek grupy MICE International. To firma DMC z siedzibą w Bukareszcie i Braszowie, reprezentowana w Polsce przez Travelmediate Poland. Oferuje ona pełen zakres usług, skupiając się na projektach MICE. Autentyczne programy, dbałość o niezapomniane wrażenia z wykorzystaniem wyobraźni i wiedzy lokalnych ekspertów, czynią ją atrakcyjnym Partnerem w organizacji wyjazdów do Rumunii. 18 czerwca po części spotkaniowej MICE Romania, zaprasza na niespodziankę artystyczną dla uczestników MTB – pod tajemniczym hasłem „Come To My Castle”.

Wystawcy z całego świata z ofertą dla wymagających organizatorów

Gościmy profesjonalnych usługodawców z całego świata specjalizujących właśnie się w segmentach MICE i LUXURY TRAVEL. Zapraszamy na ciekawe spotkania z przedstawicielami hoteli i DMC z takich krajów, jak Bułgaria, Cypr, Hiszpania, Indie, Indonezja, Oman, Rumunia, Kanada, Kostaryka, Malta, Nepal, Sri Lanka, USA, Wielka Brytania oraz z Polski. Wśród Wystawców znaleźli się także reprezentanci regionalnych biur promocji ze Szczecina i ze Śląska oraz organizatorzy transportu w powietrzu i na wodzie:  LOT, Turkish Airlines, JET Partner, Finnlines.

W strefie Premium spotkać się warto z Croatian National Tourist Board, JW. Marriott Muscat i ALHI – Associated Luxury Hotels International.

Wielu z wystawców będzie na MTB po raz pierwszy! Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Zachęcamy do niezwłocznej rejestracji, aby zagwarantować sobie dostępność spotkań!

Buyers i Visitors

Wśród kupujących i odwiedzających pojawią się organizatorzy wyjazdów z branży MICE i LUXURY oraz WEDDING. Spotkania B2B dotyczą wyjazdów motywacyjnych, konferencyjnych, organizacji eventów i innych wyjazdów „szytych na miarę”.

Dofinansowanie lub zwrot kosztów dojazdu

Potwierdzonym kupującym oferujemy zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod linkiem https://www.meetthebidder.com/pl/mtb-2024-06-informacje.

Travel Experience Invitations

Po zakończeniu części B2B wystawcy ufundują wiele atrakcyjnych „Invitations”. To okazja do praktycznego poznania oferty wystawców, spróbowania smaków z różnych stron świata, otrzymania  zaproszeń do wyjątkowych przeżyć, a nawet otrzymania zaproszeń do odwiedzenia bliższych i dalszych stron świata.

Warto zarejestrować się już dziś! Pierwszych 10 kupujących (BUYERS), którzy zgłoszą się i przyjdą na Meet the Bidder Summer LUXURY & MICE Edition 18 czerwca od godziny 09:00 otrzyma PROMESY na NAGRODY. Każdy po odbyciu minimum 15 spotkań z Wystawcami wybranymi poprzez MTB Event App będzie upoważniony do odebrania gwarantowanej nagrody z CAFETERII NAGRÓD.

Lunch

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy na lunch w dniu eventu.

Partnerzy i patroni wydarzenia

Partnerem Wydarzenia jest MICE Romania

Partnerem Host Venue jest MOXO Restaurant and Club

Patronami Medialnymi są THINK MICE, WASZA TURYSTYKA, Rynek Turystyczny, nowa turystyka.pl, Business Traveller, Mice Poland, ŚWIAT PODRÓŻE KULTURA, Travel Compass, Read & Fly, ALL INCLUSIVE i TTG Polska.

Międzynarodowymi Patronami Medialnymi są: MICE & TOURISM around the world e-magazine oraz EVINTRA

MOXO i Fabryka Norblina zostały wyróżnione nagrodami MP Power Awards jako miejsca z największym potencjałem do organizacji spotkań i wydarzeń.

Aby zapewnić sobie udane spotkania nie zwlekajcie z rejestracją! Zapraszamy!

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *