TTG Polska Dziennik Turystyczny

Meet the Bidder Spring Edition odbędzie się 20 marca 2024 r. w Warszawie

Meet the Bidder Spring Edition

Już niedługo 20 marca 2024r. w godzinach 9:30-19.00 spotkamy się ponownie w hotelu Arche Hotel Krakowska (będącym Hotelem Partnerskim tego wydarzenia) podczas 35 edycji Meet The Bidder Smart Fairs organizowanej przez firmę Travel Bidder.

Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B z wystawcami należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: https://app202403.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Wystawcy z całego świata z ofertą dla wymagających organizatorów

Gościmy profesjonalnych usługodawców z całego specjalizujących się w segmentach MICE i SUSTAINABILITY. Reprezentują oni m.in. takie kierunki jak: Albania, Bułgaria, Brazylia, Cypr, Estonia, Grecja, Francja, Indie, Jordania, Korea, Niemcy, Portugalia, Ras Al Khaimah, USA, Słowenia, Węgry, Włochy.  Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Zachęcamy do niezwłocznej rejestracji, aby zagwarantować sobie udane spotkania!

Miło nam potwierdzić wiadomość z ostatniej chwili, że Visit Hungary zostało Destination Partner wiosennej edycji Meet The Bidder 2024.

Wśród kupujących – Buyers i Visitors – odwiedzających MTB pojawią się organizatorzy wyjazdów z branży MICE, z agencji eventowych, inni organizatorzy wyjazdów „szytych na miarę”.

Dofinansowanie lub zwrot kosztów dojazdu

Potwierdzonym kupującym oferujemy zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod linkiem https://www.meetthebidder.com/pl/mtb-2024-03-informacje

Travel Experience Invitations

Po zakończeniu części B2B jest czas dla Wystawców fundujących atrakcyjne zaproszenia czyli okazję do osobistego poznania hotelu Wystawcy, do przelotu, spróbowania smaków z różnych stron świata czy też otrzymania zaproszeń do wyjątkowych przeżyć w bliższych lub dalszych zakątkach świata. Warto zarejestrować się już dziś i przyjść rano w dniu eventu. Pierwszych 20 BUYERS, którzy zgłoszą się i przyjdą na Meet the Bidder Spring Edition 20 marca od godziny 09:30 otrzyma promesy na nagrody. Każdy po odbyciu minimum 15 spotkań z Wystawcami wybranymi poprzez MTB Event App będzie upoważniony do odebrania swojej nagrody z cafeterii nagród.

Wszystkich uczestników (BUYERS i VISITORS) serdecznie zapraszamy na lunch i kolację w restauracji Impresja w dniu eventu.

Partnerzy i patroni wydarzenia

Destination Partner: Visit Hungary

Host Hotel Partner:  Arche Hotel Krakowska

Patronami Medialnymi są: TTG Polska, Think MICE, Wasza Turystyka, Rynek Turystyczny, nowa turystyka.pl, Business Traveller, Mice Poland, Świat Podróże Kultura, Travel Compass, Read
& Fly, All Inclusive.

Międzynarodowymi Patronami Medialnymi są: MICE & Tourism around the world e-magazine oraz Evintra.

Zapraszamy! https://app202403.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *