TTG Polska Dziennik Turystyczny

Międzynarodowa konferencja Aviation-Event po raz pierwszy w Mołdawii

Aviation-Event

Międzynarodowe lotnisko w Kiszyniowie po raz pierwszy w historii gościło wydarzenie uważane za najważniejsze w sektorze lotniczym – Aviation-Event 2024 RMO, zatytułowane „Perspektywy i wyzwania Mołdawii na drodze do Unii Europejskiej”.

– Mam nadzieję, że to wydarzenie stanie się tradycją dla krajowego sektora lotniczego. Mołdawia jest znana jako mały kraj z wielkim sercem; mogę powiedzieć to również o międzynarodowym lotnisku w Kiszyniowie – to małe lotnisko o dużym potencjale – powiedział w swoim wystąpieniu minister ds. infrastruktury i rozwoju regionalnego Andriej Spinu.

Minister wezwał uczestników „do korzystania z tego wyjątkowego wydarzenia dla Mołdawii, dzięki któremu mają okazję poznać przemysł lotniczy z naszego kraju, a także ludzi, których gościnność jest znana na całym świecie”.

Konferencja Aviation Event zgromadziła profesjonalistów na poziomie międzynarodowym, światowych liderów branży lotniczej, ekspertów, dziennikarzy ze wszystkich regionów świata, dyrektorów firm lotniczych i lotnisk z Europy.

Aviation-Event

Aviation-Event to międzynarodowa platforma medialna i konferencyjna dedykowana branży lotniczej, organizująca i goszcząca wiodące konferencje lotnicze w ścisłej współpracy z partnerskimi liniami lotniczymi, lotniskami i firmami zarządzającymi miejscami docelowymi w Europie i poza nią. Od swojego powstania w 2007 r. wydarzenie Aviation-Event przyciąga liderów branży lotniczej i zainteresowane strony polityczne do debaty i poszukiwania rozwiązań dla wspólnego programu branży lotniczej.

Aviation-Event 2024 RMO zapewniło kompleksowe forum dialogu i zaangażowania w kluczowych kwestiach mających wpływ na sektor lotniczy w regionie. Od ram regulacyjnych po rozwój infrastruktury, od trendów rynkowych po innowacje technologiczne – wydarzenie obejmowało szeroki wachlarz tematów mających na celu stymulowanie wzrostu i zrównoważonego rozwoju w lotnictwie Europy Wschodniej.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *