TTG Polska Dziennik Turystyczny

„MIODOWE PAKIETY” – oferty nie tylko dla nowożeńców

Polska Sieć Biur Podróży ALIANS wydała pierwszy na polskim rynku katalog „Miodowe Pakiety – oferty nie tylko dla nowożeńców”.

Broszura składa się z przykładowych wyselekcjonowanych ofert turystycznych na każdą kieszeń, zarówno w Polsce (m.in. Krynica Zdrój, Ciechocinek), jak i na całym świecie (m.in. Mauritius, Bali, Malediwy, RPA, Grecja, Cypr, Egipt, Teneryfa).
 
„Moda na wyjazdy dla zakochanych wzrasta na świecie z każdym rokiem. Ten segment rynku jest bardzo rozwinięty w USA, Japonii oraz Wielkiej Brytanii. Teraz dołączają do tej tendencji polscy romantyczni turyści. Oferta ALIANSU skierowana jest nie tylko do nowożeńców, ale również par obchodzących jubileusz małżeństwa, lub po prostu zakochanych par.

Ten katalog to kolejne wspólne przedsięwzięcie Polskiej Sieci Biur Podróży ALIANS. Oferty zostały wybrane na podstawie wieloletnich doświadczeń biur konsorcjum ALIANS w zakresie obsługi klientów indywidualnych. Oferta zawiera zarówno krótkie pobyty w kraju już od 910 PLN/para za weekend w Krynicy po podróż dookoła świata za ok. 44 000 PLN/para.

Dodatkowo oferta jest wzbogacona propozycjami organizacji ślubów w Szkocji, na Hawajach i w Las Vegas oraz ofertą sprzedaży praktycznych prezentów dla nowożeńców w postaci voucherów (bonów) turystycznych”- powiedziała Barbara Dziedzic, prezes konsorcjum Alians.

Konsorcjum Alians istnieje od 2003 roku. W jego skład wchodzi 14 biur podróży z punktami obsługi klienta w 20 głównych miastach Polski. Członkami Aliansu są następujące biura: Travelbank z Warszawy, Air Tours Cracow z Krakowa, Sky Tours z Łodzi, Barbara Travel z Tarnowa, BP Transer z Wrocławia, Evatrans ze Szczecina, Bial-Tur z Białegostoku, B.P. Bravo z Poznania, A.T. Sigma z Kielc, BP Krystyna Tyszkiewicz z Augustowa, Flugo z Bydgoszczy, Centrum Usług Lotniczych i Turystycznych J. Korsak z Częstochowy, Grupa Travel z Gdyni i BP Zbigniew Staniszewski z Wałbrzycha. Wszystkie biura istnieją na polskim rynku od ponad 10 lat i posiadają akredytację IATA. Konsorcjum prowadzi sprzedaż w swoich 20 biurach, poprzez stronę internetową www.alians.net.pl oraz call center 0-801- 46 46 46. 

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *