TTG Polska Dziennik Turystyczny

MITM w Ameryce Łacińskiej

MITM w Ameryce Łacińskiej to spotkania motywujące podróże i rozwijające rynek podróży, odbywają się w Quito. W ramach październikowego spotkania odbędą się  wycieczki dla goszczących kupców i wystawców.

26 i 27 października odbędzie się 7 spotkanie motywujące rynek podróży Ameryki łacińskiej w Quito w Ekwadorze. Celem tego wydarzenia, w pełni popieranego przez Quito CVB jest promocja Ameryki Łacińskiej i Wybrzeża Karaibskiego, wśród osób profesjonalnie zajmujących się turystyka i planujących wydarzenia turystyczne Europy i Północnej Ameryki.

To prestiżowe wydarzenie jest dostępne tylko na zaproszenia i zamknięte dla publiczności z zewnątrz. Ponad 80 dobrze dobranych kupców z Austrii, Kanady, Niemiec, Czech, Francji, Włoch, Holandii, Norwegii, Polski, Rosji, Szwecji, Szwajcarii, Danii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i USA już potwierdziło swój udział. Ci profesjonaliści będą nawiązywać kontakty i współpracę w interesach z wystawcami Ameryki Łacińskiej, również uczestniczącymi w tegorocznym wydarzeniu. Na imprezę zostanie zaproszonych kilku wyspecjalizowanych dziennikarzy, którzy uzyskają akredytację i będą przeprowadzać relacje z tego wydarzenia.

W ramach spotkania odbędzie się kilka ekscytujących wycieczek miejscowych, oferowanych dla kupców i przedsiębiorców za darmo lub po zmniejszonych kosztach. Wycieczki te odbędą się m.in.: na Galapagos, wycieczka statkiem po Amazonce i wycieczki górskie w Andy.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia, a także wycieczek i lista wystawców na: www.mitmevents.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *