TTG Polska Dziennik Turystyczny

Najnowsze odkrycia i technologie na Arabian Travel Market

Arabian Travel Market

Przedstawiciele i liderzy branży przygotowują się już do spotkania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na targach Arabian Travel Market (ATM) 2024, podczas których postarają się odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób przedsiębiorczość i innowacje zmieniają światowy przemysł turystyczny.

31. edycja targów ATM odbędzie się w Dubai World Trade Center w dniach 6-9 maja 2024.

Podczas czterodniowego wydarzenia w 50 sesjach weźmie udział ponad 200 prelegentów. Eksperci z całego świata zapowiedzieli swój udział w Global Stage i Future Stage ATM (dawniej Travel Tech Stage), aby zająć się ważnymi tematami dotyczącymi branży turystycznej, w tym rosnącą rolą sztucznej inteligencji (AI), przyszłością lotnictwa, segmentem podróży luksusowych czy zrównoważonym podróżowaniem.

– Przyszłość globalnej branży turystycznej będzie kształtowana przez innowatorów i przedsiębiorców, dlatego cieszymy się bardzo, że podczas targów ATM 2024 możemy rzucić światło na najnowsze odkrycia i technologie. Od start-upów po uznane marki – tegoroczna wystawa zaprezentuje świeże spojrzenie na to, w jaki sposób branża może poprawić doświadczenia klientów, zwiększyć wydajność i wywrzeć pozytywny wpływ na światową gospodarkę – powiedziała Danielle Curtis, dyrektor Arabian Travel Market.

Organizatorzy oczekują, że frekwencja wystawców będzie o ponad 20% większa niż w roku ubiegłym, co sprawi, że ATM 2024 będzie największą edycją w historii wydarzenia.

Opierając się na haśle przewodnim zeszłorocznej edycji ATM „Działania w kierunku zerowej emisji netto”, kluczowym tematem w tym roku będzie podróżowanie odpowiedzialne za środowisko. Podczas Arabian Travel Market 2024 uczestnicy przyjrzą się, w jaki sposób można wykorzystać innowacje, aby pomóc w osiągnięciu zrównoważonego rozwoju, tworząc bardziej ekologiczny sektor podróży i turystyki dla przyszłych pokoleń.

Więcej informacji o targach na stronie https://www.wtm.com/atm/en-gb.html.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *