TTG Polska Dziennik Turystyczny

NO FRILLS gwarancją sukcesu!

Udział  w workshopie NO FRILLS, 29 – 30 września 2006,  Bergamo to gwarantowany sukces! KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ? Biura Podróży organizujący turystykę przyjazdowa, hotele, uzdrowiska, SPA. Polska cieszy się ogromnym zainteresowaniem na NO FRILLS! Na wystawców z Polski czeka miła niespodzianka!

NIESPODZIANKĄ jest super atrakcyjna cena: koszt stoiska zabudowanego dla dwóch wystawców z wyposażeniem , o powierzchni 16 m 2  (4 x 4, schemat na www.nofrillsexpo.com) to zaledwie 1000 euro dla wystawcy. Do tego wystawcy uczestniczą bez dodatkowych opłat w obiadach z zainteresowanymi kupcami.
Zamówienia stoiska na hasło „Polonia”.

Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela:

Roberta Magnetti 
NO FRILLS S.r.l. tel 0039 011 516 20 62 fax 0039 011 371 94 93

rmagnetti@nofrillsexpo.com
www.nofrillsexpo.com 
info@nofrillsexpo.com 

NO FRILLS jest wydarzeniem dla tych, którzy naprawdę chcą robić interesy w dziedzinie turystyki. Dwa spotkania (jedno na wiosnę, drugie jesienią) po dwa dni każde, podczas których uczestnicy skupiają się całkowicie na pracy i spotkaniach, są przeznaczone dla wszystkich pracowników sektora turystycznego.

NO FRILLS oznacza „bez dodatków” lub „bez zbyteczności”, za to jest tu, jak podkreślają organizatorzy, wszystko, co istotne, profesjonalne, pełne powagi, zaangażowania i optymalizacji czasu i zarządzania ludźmi, a przede wszystkim jest to okres zaplanowanych spotkań między wystawcami a odwiedzającymi.

Targi odbędą się  29 – 30 września 2006, wiosenna edycja  – 16 – 17 marca 2007, a przyszłoroczna jesienna edycja – 28 – 29 września. NO FRILLS Expo odbywają się w nowoczesnym Centrum Targowym w  29 – 30 września 2006 Bergamo.

Specyfiką wydarzenia jest to, że wystawcy i odwiedzający umawiają się na spotkania, oszczędzając w ten sposób swój czas, a wiadomo nie od dziś, że czas to pieniądz. Umówić się można drogą elektroniczną, poprzez punkty komputerowe dostępne w każdym z dwóch pawilonów. Prosta też jest rejestracja chętnych wystawców do wzięcia udziału w targach – za pomocą strony internetowej www.nofrillsexpo.com. Pozwala to uniknąć stania w kolejkach. NO FRILLS to dwa pawilony o powierzchni wystawowej ok. 7 tys. m 2  i 11 m wysokości każdy. W obydwu  pawilonach są  po cztery wejścia i 10 wyjść awaryjnych. Do dyspozycji wystawców organizatorzy przewidzieli 400 jednakowych stoisk – mających powierzchnie 16 m2 każde (4x4m). Układ i dekoracje są takie same dla każdego stoiska, nie mogą być spersonalizowane.

Organizatorzy podkreślają też dobre położenie Centrum Wystawowego oraz dogodne połączenie. I tak – centrum wystawowe jest położone około 2,5 km od wylotu z Bergamo na trasie Mediolan – Wenecja, albo 5 km od wylotu z Seriate w stronę trasy Triest – Werona. Międzynarodowy Port Lotniczy Orio Al Serio w Bergamo jest położony 2 km od targów a linia lokalna, jest zsynchronizowana z przylotami i odlotami, będzie ona dostępna dla odwiedzających i wystawców podczas trwania wystawy. Pociąg: częste połączenia ze stacji Mediolan Centrum i Lambrate do Bergamo. Podróż trwa 50 minut. Linia lokalna zsynchronizowana z odjazdami i przyjazdami pociągów od 8.00 do 19.30. Zapewnione jest też 2300 miejsc parkingowych, z których również dogodnie można dotrzeć do Centrum Wystawowego.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *