TTG Polska Dziennik Turystyczny

No Frills powraca!

No Frills jest wydarzeniem dla tych, którzy naprawdę chcą robić interesy w dziedzinie turystyki. Dwa spotkania (jedno na wiosnę, drugie jesienią) po dwa dni,  które opierają się całkowicie na pracy i spotkaniach dla wszystkich turystycznych operatorów.

No Frills – „Bez dodatków” i „bez zbyteczności”- zamiast tego dużo istoty, profesjonalizmu, powagi, zaangażowania, optymalizacji czasu i zarządzania ludźmi i przede wszystkim zaplanowanych spotkań między wystawcami a odwiedzającymi. Wszystkiemu temu nadaje charakter najnowocześniejsza technologia gwarantująca niezrównane korzyści.

Pełną listę wystawców tegorocznej jesiennej edycji NO FRILLS można obejrzeć na stronie: http://www.nofrillsexpo.com/autumn2006/htm_ita/lista_iscritti.php

Kiedy:
No Frills (edycja jesienna) – 29 – 30 września 2006
No Frills (edycja wiosenna) – 16 – 17 marca 2007
No Frills (edycja jesienna) – 28 – 29 września 2007

Gdzie:
Na terenie nowych targów w Bergamo, w mieście z bogatą historią i kulturą, położonego 55 km od Mediolanu.

7 powodów do wzięcia udziału:
1. Dlatego, że cena jest bardzo rozsądna.

2. Dlatego, że wydarzenie to jest jedynym spotkaniem pomiędzy profesjonalistami.

3. Dlatego, że czas i pieniądze są maksymalnie wykorzystane. Do Centrum Targowego łatwo się dostać drogą lotniczą i kolejową.

4. Dlatego, że Bergamo jest położone w sercu terenu, na którym jest najwięcej agencji turystycznych we Włoszech. Około 5 200 agencji w promieniu 2 godzin podróży samochodem.

5. Dlatego, że innowacyjne technologie będą w zasięgu ręki zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających, jeśli chcą zaplanować spotkania z ludźmi, naprawdę chcą się spotkać, mogą bez problemu to zrobić.

6. Ponieważ połączenie z Internetem jest wliczone w cenę.

7. Dlatego, że Ty musisz myśleć tylko o robieniu interesów a No Frills zajmie się resztą.

….. i w końcu dlatego, że No Frills nie pokrywa się z  innymi już istniejącymi przedsięwzięciami, kompletując oferty serwisów do dyspozycji dla agencji turystycznych w jednej lokalizacji, szczególnie wygodnej. Jest to nowy sposób robienia interesów.

Stoisko: wszystko, czego potrzebujesz jest zawarte w cenie.
Z opłatą rejestracyjną No Frills zaopatruje wystawców w następujące usługi: 16 m2 powierzchni wystawowej, dostosowane stoisko, 2 miejsca pracy składające się z 2 stołów, 6 krzeseł, szafki, kosz na papiery, dywan, oświetlenie, elektryczność, podłączenie do Internetu i 2 miejsca parkingowych.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź www.nofrillexpo.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *