TTG Polska Dziennik Turystyczny

Nowa rada nadzorcza PLL LOT

W czwartek walne zgromadzenie akcjonariuszy PLL LOT powołało radę nadzorczą spółki szóstej kadencji. Przewodniczącym rady został Tomasz Gromek reprezentujący skarb państwa.

Gromek jest nowym członkiem rady, podobnie jak Andrzej Sojat, Paweł Gronkiewicz i Alfred Dudek. Tomasz Gromek ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, jest też współzałożycielem i partnerem w Kancelarii Radców Prawnych "Gromek i Partnerzy".

Doradzał wielu firmom m.in. z sektorów bankowego, energetycznego, spożywczego, chemicznego i mediów. Jest autorem, współautorem, doradcą i uczestnikiem projektów prywatyzacyjnych, restrukturyzacyjnych, kupna – sprzedaży udziałów w spółkach oraz przejęć i połączeń firm na rynku polskim.

Powołany przez ZWZA na Przewodniczącego Rady Nadzorczej PLL LOT SA Tomasz Gromek z wykształcenia jest prawnikiem. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Jest współzałożycielem i partnerem w Kancelarii Radców Prawnych „Gromek i Partnerzy”. Doradzał wielu firmom m.in. z sektorów bankowego, energetycznego, spożywczego, chemicznego i mediów. Jest autorem, współautorem, doradcą i uczestnikiem projektów prywatyzacyjnych, restrukturyzacyjnych, kupna-sprzedaży udziałów w spółkach oraz przejęć i połączeń firm na rynku polskim.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *