TTG Polska Dziennik Turystyczny

Nowa witryna internetowa CAMPUS TRAVEL

31 marca br. CAMPUS TRAVEL uruchomił nową witrynę internetową.

Design nowej strony poparty jest badaniami rynku. W budowie strony uczestniczyła focusowa grupa opiniotwórcza złożona z kilkunastu klientów firmy, która pomogła w jak najlepszym dostosowaniu strony do ich potrzeb i oczekiwań.

WWW.CAMPUS.PL – to adres nowej witryny popularnego operatora turystycznego CAMPUS TRAVEL.

„Najważniejsze dla nas było stworzenie wyszukiwarki, która byłaby prosta w obsłudze – w odróżnieniu do powszechnie proponowanych wyszukiwarek –  i zarazem spełniała najnowsze i najlepsze standardy sprzedaży” – powiedział Piotr Fastnacht-Stupnicki, Sales Manager CAMPUS TRAVEL.

Na nowej stronie CAMPUS TRAVEL uruchomiona została specjalnie zbudowana wyszukiwarka, która umożliwia dokonywanie rezerwacji i zakupu biletów lotniczych, autokarowych, promowych oraz wynajmowanie samochodów w dowolnie wybranej przez klienta wypożyczalni samochodów. Nowością jest dostęp na stronie www.campus.pl do rezerwacji hotelowych w Polsce i na całym świecie, a także w hostelach i schroniskach młodzieżowych. Codziennie aktualizowane są oferty biletów lotniczych w najlepszych cenach, tzw. Hot Deals.

Dzięki współpracy CAMPUS TRAVEL z systemem rezerwacyjnym AMADEUS, klienci mogą sprawdzić swoją rezerwację oraz plan podróży on-line. Firma udostępniła także  ogromną liczbę praktycznych informacji potrzebnych podczas podróży. Na stronie dostepne są opisy lotnisk, informacje o krajach, o uwarunkowaniach prawnych, linki do polskich placówek  dyplomatycznych za granicą i wszelkie inne przydatne podróżnikom rady.

„Sama idea umieszczenia na stronie takiego przewodnika zasługuje na pochwałę. Przede wszystkim pozwala użytkownikowi zasięgnąć wielu praktycznych informacji. Ponadto uświadamia, że Campus Travel jest rzetelną firmą, która zaopiekuje się klientem podczas podróży, zapewni niezbędne informacje. Co więcej, ilość państw zawartych w Przewodniku kreuje wizerunek firmy, za pośrednictwem której możemy pojechać po prostu wszędzie, której mottem jest hasło „Świat szeroko otwarty”. Podróż marzeń wydaje się być w zasięgu ręki. Przecież wystarczy wykręcić numer infolinii i dokonać rezerwacji!,“ powiedziała Anna Chmiel, z grupy audytującej działanie serwisu.

Po zapisaniu się do usługi – Newsletter, każdy otrzymywać będzie na swoją skrzynkę e-mail, najświeższe promocje dostępne w Polsce i nie tylko! Ponadto CAMPUS TRAVEL zaprasza do programu lojalnościowego CAMPUS PLANET. Wszyscy, którzy zdecydują się wypełnić formularz członkostwa w klubie lojalnościowym dla podróżujących – CAMPUS PLANET, skorzystają ze zniżek w CAMPUS TRAVEL oraz w partnerskich sklepach, hotelach i wielu punktach usługowych.

„Nowa strona CAMPUS TRAVEL cechuje się nieskomplikowanym mechanizmem. Jej obsługa przez klientów ma być prosta, informacje muszą być łatwo dostępne, a procedury wyszukiwania jak najbardziej przejrzyste. Lekki, „łatwy dla oka“ design, nawiązujący do podróży, jest jej dodatkowym atutem“ – powiedział Piotr Rocławski, dyrektor firmy Yetiz – autor witryny.

Więcej: www.campus.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *