TTG Polska Dziennik Turystyczny

Nowe magazyny turystyczne regionu Eifel

Region górski Eifel w Nadrenii – Palatynacie w Niemczech intensyfikuje promocję turystyki na swoim terenie. Jednym z elementów polityki promocyjnej jest pojawienie się na rynku dwóch nowych magazynów turystycznych, poświęconych turystyce górskiej i rowerowej.

Magazyn „Wanderland Eifel–Ardennen 2006“ traktuje poświęcony jest  turystyce górskiej w nowym Parku Narodowym Eifel. Proponuje on odwiedzającym jedno- lub kilkudniowe trasy wycieczek pieszych, opisuje dokładnie szlaki wytyczone  w północnej jego części, niedaleko malowniczego jeziora wypełniającego krater dawnego wulkanu i te biegnące poprzez postrzępione formacje skaliste Ferschweiler Plateau w Niemiecko-Luksemburskim Parku Narodowym.

„Radmagazin Eifel 2006” pomagać ma z kolei turystom w planowaniu urlopu na rowerze. Opisuje on szczegółowo najważniejsze drogi rowerowe regionu – w tym roku nowością jest trasa zwana Eifel-Höhen-Route (Wysokie Szlaki Eifel), a także specjalnie zaprojektowane wielodniowe programy wypoczynku rowerowego, informacje o krajowych klubach rowerowych i wykwalifikowanych przewodnikach rowerowych w okolicach.

EB

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *