TTG Polska Dziennik Turystyczny

Nowe Trendy w Turystyce 2024

Nowe Trendy w Turystyce

12 kwietnia 2024 r. odbędzie się 14. edycja jednej z najważniejszych konferencji branży turystycznej w Polsce – Nowych Trendów w Turystyce.

Miejscem spotkania tradycyjnie będzie Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Uczestnicy, w czasie ciekawych prelekcji i wykładów prowadzonych przez uznanych ekspertów, pozyskają najnowsze informacje nt. trendów w świecie turystyki. Główne tematy to:

  • statystyka w turystyce – dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów
  • marketing miejsc – jak wybrać perełki z oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych.
  • turystyka doświadczeń – to temat, który z powodzeniem można wykorzystać przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.
  • turystyka zrównoważona – poznanie najnowszych światowych trendów, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności nie będąc uciążliwym.

Specjalnym tematem będzie zaś turystyka filmowa. Organizatorzy opowiedzą o współpracy z funduszami filmowymi, ekipami filmowymi i o tym, jak wykorzystać filmowy potencjał lokacji znanych z serialowych historii w branży turystycznej.

Stąd też dzień wcześniej, 11 kwietnia, odbędzie się spacer filmowy z przewodnikiem, który poprowadzi gości szlakiem najbardziej znanych oraz najnowszych produkcji, które wykorzystały gdańskie plenery. Szczegóły oraz bilety na stronie: www.newtrendsintourism.com.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *