TTG Polska Dziennik Turystyczny

Nowy Majaland w Trójmieście

Majaland
Fot. Majaland.pl

Energylandia, Legendia, Mandoria Majaland Kownaty czy Majaland w Góraszce. Co łączy te miejsca? Otóż wszystkie są największymi w Polsce parkami rozrywki.

Zbliża się Dzień Dziecka i każdy rodzic myśli w tym dniu nad atrakcjami dla swoich pociech.

Wiele dzieci marzy o wycieczce do parku rozrywki i właśnie już niedługo, już za tydzień – w Dzień Dziecka – w Trójmieście otwarty zostanie Majaland. To już trzeci obiekt tej firmy po Kownatach i podwarszawskiej Góraszce.

Podobnie jak w poprzednich obiektach wspomniany park rozrywki będzie składał się z części krytej i części zewnętrznej.

Pod dachem znajdą się takie atrakcje jak: kolejka górska Smerfów, szkoła latania, karuzela motyli, łodzie z kaczkami. Na terenie teatru będzie można natknąć się na bajkowe postacie – m.in. pszczółkę Maję i Smurfy. W strefie zewnętrznej powstanie statek widmo, park wodny, karuzele i plac zabaw oraz punkty gastronomiczne.

W czerwcu nowy Majaland będzie działał próbnie w weekendy w godzinach 10-18, a w dni powszednie od 10 do 13 i będzie dostępna jedynie część wewnętrzna. W tym czasie będą dalej trwały prace wykończeniowe i montaż kolejnych atrakcji.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na 28 czerwca 2024.

W okresie próbnym bilety będą w cenie: 80zł, bilet dla dzieci pomiędzy 85cm – 99cm – 40zł, a dzieci poniżej 85cm wchodzą bezpłatnie.

Cennik całoroczny przedstawia się następująco: bilet normalny: 114,90zł, bilet ulgowy dla dzieci 85 – 99cm – 57,50zł, a dzieci poniżej 85cm wchodzą bezpłatnie, bilet popołudniowy na ostatnie 3 godziny będzie kosztował 69,90zł.

Bartosz Karwacki

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *