TTG Polska Dziennik Turystyczny

Nowy zarząd PIT wybrany. Prezesem ponownie został Paweł Niewiadomski

Paweł Niewiadomski
Gratulacje wybranemu Prezesowi PIT składa Przewodnicząca Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej Walnego Zgromadzenia, Fot. Polska Izba Turystyki (facebook.com/PIT.PolskaIzbaTurystyki/)

10 maja 2024 r. w Hotelu Marriott Warsaw odbyło się XXXVI Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Turystyki, podczas którego wybrano nowy zarząd PIT na kadencję 2024-2028. Prezesem ponownie został Paweł Niewiadomski. To będzie jego czwarta kadencja.

W zjeździe wzięło udział 118 delegatów oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, ambasadorowe, dyplomaci oraz dziennikarze.

Paweł Niewiadomski był jedynym kandydatem. Uzyskał 102 głosy, 9 osób głosowało przeciw, a jeden głos był nieważny.

Pełny skład Zarządu:

 • Paweł Niewiadomski – Prezes PIT
 • Grzegorz Chmielewski – Wiceprezes PIT
 • Piotr Henicz – Wiceprezes PIT
 • Maciej Szczechura – Wiceprezes PIT
 • Kamil Kurak – Członek Zarządu PIT
 • Karolina Gnusowska-Weiss – Członek Zarządu PIT
 • Piotr Laskowski – Członek Zarządu PIT
 • Katarzyna Turosieńska – Członek Zarządu PIT
 • Sebastian Nasiłowski – Skarbnik, Członek Zarządu PIT

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

4 odpowiedzi

 1. Nie byłam, ale podobno nowo-stary prezes w wielogodzinnym monologu w samozachwycie przegonił Łukaszenkę ;)) Owacje na stojąco, wiwaty i kwiaty!
  No bo kto, jak nie on uratował branżę przed dramatem covidowym i wojennym. Chociaż skromnie dodał, że w tych wysiłkach trochę wsparli go Gut-Mostowy i Cristescu.

  Wygląda jednak, że organizacja topnieje, a tzw. zwykli członkowie chyba mają zdecydowanie odmienne opinie 🙁

 2. Prezes PIT to stanowisko doemerytalne… Rzeczywiście, Niewiadomski jest fachowcem w branży, ale zasiedzenie nie wpływa dobrze na kreatywność.

 3. w pełni zgoda o „profesjonalizmie” Pawła Niewiadomskiego! Wpis Sceptyka to jest miodzio bizantyńskich pochwał jakie uwielbia Pan Prezydent Niewiadomski.
  Pan Prezes jest tak „profesjonalny” jak prowadzane przez niego biuro podróży https://www.holidaytours.pl, od kliku lat ustawiła się do niego długa kolejka klientów tego biura w oczekiwaniu na otwarcie sprzedaży.

 4. Byłam na tym Walnym PIT. Był to niezwykły taniec chocholi wyreżyserowany by w istocie podlać usychającego uzurpatora liderowania w Izbie. My mniejszość, zostaliśmy zepchnięci do przedsionków bez prawa głosu sprzeciwu. Mocno pracowali akolici uzurpatora by się nie pojawiły cienie wątpliwości kto to rządzi. Przed nami dalsze lata schodzenia z rynku. Mieliśmy za poprzednich kadencji kilkaset % więcej członków, dzisiaj jak na walnym każde ręce na pokład by była frekwencja… deleguje się już rodziny by ona była.
  Szkoda, że zawłaszczona organizacja marnieje, szkoda, że nie ma w naszym gronie innych liderów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *