TTG Polska Dziennik Turystyczny

Odbyła się premiera programu Royal Club

Nowy, prestiżowy program lojalnościowy Royal Club został po raz pierwszy zaprezentowany na Międzynarodowych Targach Turystycznych TT WARSAW TOUR & TRAVEL.

Należący do NETMEDIA S.A. program Royal Club skierowany jest do osób aktywnie spędzających czas, ceniących sobie komfort i usługi turystyczne najwyższej klasy. Właściciele kart będą mogli liczyć na atrakcyjne zniżki i oferty specjalne partnerów programu. Każdy z posiadaczy karty będzie mógł skorzystać z bogatej bazy propozycji turystycznych, hoteli, resortów SPA, klubów, restauracji oraz placówek sportowych. Znajdujące się w ofercie obiekty i propozycje zostały starannie dobrane tak by uczestnicy programu Royal Club mieli zapewniony najwyższy standard obsługi i wypoczynku w korzystnej cenie. Podczas targów zostanie przeprowadzony konkurs, w którym do wygrania będą karty członkowskie Royal Club.

„Do programu Royal Club dołączyły już hotele, ośrodki SPA, restauracje, pałace, instytuty urody, biura podróży i inne instytucje z całej Polski. Zainteresowanie jest duże. Starannie selekcjonujemy partnerów, aby Klienci programu otrzymali najwyższą jakość usług” mówi Michał Pszczoła Wiceprezes Zarządu NETMEDIA S.A.

Oprócz nowego programu na stoisku NETMEDIA S.A pojawił się również najnowocześniejszy system do rezerwacji on-line portal Hotele.pl. Portal przyciągnął już ogromną liczbę użytkowników ceniących szybkość i prostotę z jaką system oferuje rezerwacje miejsc hotelowych na całym świecie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *