TTG Polska Dziennik Turystyczny

Ogólnopolski turniej siatkówki plażowej w Ustce

W dniach  19 – 20.08.06.  na usteckiej plaży odbyły się ogólnopolskie turnieje w siatkówce plażowej o puchar Burmistrza Ustki, które rozgrywane są w ramach cyklu: „Ustka – wakacyjne centrum siatkówki plażowej”. Organizatorami imprezy byli: Usteckie Forum Turystyczne, Biuro Usług Turystycznych „Słowiniec”, Dom Kultury w Ustce  oraz OSiR w Ustce.

Pierwszego dnia zawody odbywały się w kategorii kobiet i brało w nim udział 31 par min. z: Warszawy, Łęczycy, Łodzi, Kluczborka, Krapkowic, Świecia, Torunia, Krakowa i Ustki. Był to turniej dzienno – nocny –   częściowo rozgrywki odbywały się przy sztucznie oświetlonym boisku. W drugim dniu zawodów grali mężczyźni – 24  pary  z: Kędzierzyna – Koźla, Warszawy, Łęczycy, Nysy, Kluczborka, Wałbrzycha, Miastka, Bornego Sulinowa, Częstochowy, Łodzi, Ustki i Słupska . Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęły Izabela Śliwa i Paulina Stojek z Krakowa, wśród mężczyzn najlepsi byli Patryk Gaduł i Maciej Kusaj z Częstochowy.

Pierwsze trzy pary z każdej kategorii otrzymały dyplomy, puchary ufundowane przez Burmistrza Ustki, nagrody pozyskane przez organizatorów i materiały promocyjno-reklamowe miasta. Uroczystej dekoracji  i podsumowania turnieju dokonał Prezes Usteckiego Forum Turystycznego – Zbigniew Bąk. Były to już ostatnie turnieje w tym sezonie letnim. Następne dopiero za rok.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *