TTG Polska Dziennik Turystyczny

Otwarcie Targów TT Warsaw 2006

O 11.00 w hali nr 1 przed Pałacem Kultury i Nauki nastąpiło uroczyste otwarcie Targów TT Warsaw. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz i branży turystycznej.

Przemawiali m.in. podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, prezes POT Tomasz Wilczak, Urszula Potęga – prezes MT Polska, Adam Szejnfeld – poseł na Sejm, przewodniczący Podkomisji ds. Turystyki w Ministerstwie Gospodarki.Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której główną rolę odegrali artyści z Czech.

 

KONFERENCJA „ZNACZENIE TURYSTYKI W KREOWANIU POZYTYWNEGO WIZERUNKU POLSKI”

Organizatorami konferencji była Polska Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki i Międzynarodowa Targi – Polska. Patronat honorowy objął Minister Gospodarki. Na spotkaniu omawiano postrzeganie Polski przez inne narody, a także, co należy zrobić, aby ten wizerunek poprawić. Podkreślono rolę POT-u w promocji polskiej turystyki i znaczenie serwisów internetowych. Wśród przemawiających byli: Tomasz Wilczak, Jan Korsak, Urszula Potęga, Adam Szejnfeld, Andrzej Dowgiałło, Anna Somorowska.

PODPISANIE UMOWY MIĘDZY PART I INORDE

Polska Agencja Rozwoju Turystyki podpisała umowę o współpracy z INORDE. W ramach współpracy będzie miała miejsce wspólna promocja turystyki Polski i euroregionu Ourensee w hiszpańskiej Galicji.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *