TTG Polska Dziennik Turystyczny

PKP Intercity na platformie eTravel

PKP Intercity
Fot. PKP Intercity

Żyjemy w czasach, w których coraz częściej korzystamy z biletów zakupionych online. Bilety papierowe przechodzą do lamusa, a co za tym idzie potrzebne są nowe, wirtualne kanały dystrybucji.

Oprócz nowego systemu sprzedaży biletów PKP Intercity eIC, udostępnienia nowej aplikacji firmy, czy możliwości zakupu biletu przez Google Map lub aplikację Skycasch, do współpracy z przewoźnikiem przystępują operatorzy kolejnych kanałów dystrybucji.

W ostatnich dniach narodowy przewoźnik pozyskał kolejnego partnera – do kanałów dystrybucji biletów kolejowych dołączyła firma eTravel, będąca jednym z liderów rynku turystycznego, specjalizująca się w podróżach biznesowych.

Za pośrednictwem nowej platformy przejazdy kolejowe rezerwować będzie można na stronie lataj.pl, a następnie hotele.pl.

Firma ta oferuje głównie bilety lotnicze i rezerwację hoteli poprzez własne, innowacyjne systemy rezerwacyjne oraz konsultantów telefonicznych, a współpraca z PKP Intercity stanowi rozwój oferty obsługi podróży biznesowych.

Dzięki tej współpracy pasażerowie będą mogli rezerwować bilety i hotele w jednym miejscu, co znacznie ułatwi podróże zarówno biznesowe jak i prywatne.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *