TTG Polska Dziennik Turystyczny

Plebiscyt TTG Polska – TOUR LIDER 2005

Jak cię widzą, tak cię piszą – to stare przysłowie nabiera szczególnej wymowy w przypadku turystyki. Często drobiazg, na pozór mało ważny szczegół decyduje, że chętniej odwiedzamy jedne miejsca, a omijamy inne. Właściciele hoteli, ośrodków, pensjonatów, biura podróży, touroperatorzy wkładają wiele serca i wysiłku, żeby być bardziej konkurencyjnymi od innych, przyciągnąć jak najwięcej klientów.

W tym wyścigu wykorzystują swój potencjał, pomysły, nieustająco szukają atrakcji, przyciągających gości.

Nie wystarczają już same piękne krajobrazy, turysta staje się coraz bardziej wymagający, płaci i żąda, za wyłożone na wypoczynek pieniądze oczekuje nie tylko wysokiego standardu, ale także wyrazów dbałości o jego samopoczucie. Oczekuje także gotowych programów, zorganizowanego wypoczynku oraz dobrego jedzenia. Często dla jakiejś lokalnej potrawy potrafi jechać 100 i więcej kilometrów, a dla uśmiechu właścicielki gospodarstwa agroturystycznego wracać przez trzy kolejne sezony.

Z uwagi na to, że turystyka staje się coraz stabilną gałęzią naszej gospodarki (daje zatrudnienie dla co najmniej miliona osób w Polsce), Redakcja TTG Polska pragnie docenić wszelkie działania na rzecz podnoszenia poziomu świadczonych usług w branży turystycznej po przez ogłoszenie rankingu TOUR LIDER.

W plebiscycie może wziąć udział każdy. Wystarczy wypełnić formularz na stronie:

http://www.ttg.com.pl/formularze/tourlider

Tytuł TOUR LIDER zdobędą ci, na których oddacie Państwo najwięcej głosów!

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *