TTG Polska Dziennik Turystyczny

„Pocałunki Świata – czyli świat bliżej nas”

„Pocałunki Świata – czyli świat bliżej nas” to wielkie widowisko muzyczno–baletowe, na które złożą się wspaniałe, kolorowe sceny z różnych zakątków naszego globu, m.in. z Ameryki, Japonii, Rosji, Szwecji, Krajów Arabskich, Krajów Latynowskich, Izraela, Australii, Polski.

Towarzyszyć im będzie piosenka, muzyka i oryginalny język miejsca, które widz będzie odwiedzał wraz z wykonawcami. Całość zrealizowana zostanie z wielkim rozmachem inscenizacyjnym. Przygotowano ponad 500 różnorodnych kostiumów, których produkcją zajęła się specjalistyczna firma od ponad pół roku realizująca wyłącznie zamówienie na potrzeby tego spektaklu. Oprawa muzyczna wymagała adaptacji i produkcji ponad 60 utworów z całego świata. Wyposażenie techniczne teatru zostało wzbogacone o szereg urządzeń, które pozwolą na specjalne projekcje multimedialne, stanowiące integralną część scenografii widowiska.

Talent i doświadczenie autorki spektaklu, udział znakomitych wokalistów i aktorów a także pięknych, długonogich tancerek baletu Sabat gwarantują, ze „Pocałunki Świata” będą wydarzeniem artystycznym. Spektakl niedługo po premierze rozpocznie występy w całej Polsce, ale także poza jej granicami.

Premiera spektaklu „Pocałunki Świata” odbędzie się 10 maja 2006 roku w Warszawie. Scenariusz i reżyseria: Małgorzata Potocka

Produkcja: POTOCKA ENTERTAINMENT SP. Z O.O.
TEATR SABAT 00-372 Warszawa, ul. Foksal 16
Tel/fax +48 (022) 826 84 21/22

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *