TTG Polska Dziennik Turystyczny

Podpisano umowę między All Nippon Airways a Aviareps AG

Czołowa światowa linia lotnicza, All Nippon Airways ANA podpisała z Aviareps AG umowę o reprezentacji, na podstawie której Aviareps wspiera ANA w wybranych sferach działalności na rynku polskim. W efekcie japońska linia stała się nowym klientem Aviareps w Polsce.  ANA należy do najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie. Wyróżnia się bardzo wysokim poziomem serwisu, za który nagrodzona została wieloma międzynarodowymi nagrodami.

Komentując to wydarzenie Andreas Kretzschmar, Wiceprezes i Dyrektor Generalny ANA na Niemcy i Europę Środkową, powiedział "Polska jest dla nas nowym rosnącym rynkiem. Wierzymy w dalszy rozwój powiązań gospodarczych między Polską a Japonią. Nasz partner code-share, Polskie Linie Lotnicze LOT, zapewnią dogodne połączenia z naszymi portami docelowymi w Europie: Frankfurtem, Paryżem i Londynem" Dyrektor Generalny Aviareps AG na Polskę, Marek Sławatyniec, mówi o swoim nowym kliencie "Z dużymi nadziejami rozpoczynamy współpracę z ANA, wysoko ceniąc sobie zaufanie, jakim obdarzyła nas jedna z największych światowych linii lotniczych. Naszym celem jest efektywne i skuteczne wspieranie ANA na rynku polskim w sferze public relations, marketingu oraz innych ważnych dla naszego partnera dziedzinach, z myślą o jak najlepszym pozycjonowaniu linii w Polsce".

Równocześnie z podpisaniem umowy na reprezentację ANA w Polsce Aviareps przeniósł się do nowej siedziby. "Nasze nowe biuro gwarantuje doskonałe warunki obsługi klientów. Znajduje się w odrestaurowanej dziewiętnastowiecznej kamienicy w centrum Warszawy", wyjaśnia  Sławatyniec.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *