TTG Polska Dziennik Turystyczny

Podróż kamperem – zadbaj o swój komfort

Kamper

Coraz częściej zauważa się wzrost popularności wycieczek organizowanych na własną rękę. Ludzie spragnieni są swobody i przygód, które dają poczucie wolności.

Nic dziwnego, że podróż kamperem przyciąga tak wielu turystów – to bardzo wygodny sposób na zwiedzanie świata. Dowiedz się, jak podnieść komfort podczas długich wypraw.

Dom na kółkach

Pojemny, praktyczny, łatwy w obsłudze – to nie opis najnowszego odkurzacza, ale określenie wygodnego kampera. Pojazd, który będzie Ci towarzyszył przez kolejne tygodnie podróży, będzie Twoim drugim domem. Dlatego jego wybór nie może być przypadkowy! Zapoznaj się z ofertą Elcamp, który jest wyłącznym dystrybutorem renomowanych marek karawaningowych, i wytypuj przestronny pojazd na swoją podróż. O co warto zadbać, by wypoczynek należał do nadzwyczaj udanych?

Obrotowy fotel

Dominującą cechą większości kamperów jest przestronność, jednak pomimo tego każdy centymetr mobilnego wnętrza jest na wagę złota. Obrotowy fotel pasażerski to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Jego montaż jest łatwy i można go wykonać samodzielnie – to funkcjonalne rozwiązanie dla osób podróżujących z dziećmi, a także dla tych, którzy pracują zdalnie. Wystarczy obrócić fotel tyłem do kierunku jazdy, a w pobliżu zamontować niewielki stolik, by móc poświęcić się obowiązkom zawodowym.

Osłony termiczne na szyby

Producenci renomowanych marek kamperów oferują w swoich pojazdach klimatyzowaną przestrzeń, dzięki czemu przemieszczanie się do kolejnych turystycznych punktów jest prawdziwą przyjemnością. Co jednak w momencie dłuższego postoju czy w nocy? Osłony termiczne na szyby skutecznie izolują wnętrze kampera, chroniąc je przed przegrzaniem. Doskonale sprawdzą się w ekstremalnych warunkach pogodowych, a oprócz tego, że są szalenie praktyczne, zapewniają też prywatność.

Kamper

Prysznic zewnętrzny

Kampery z oferty firmy Elcamp są zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i stworzeniu z niej użytkowego miejsca. Można się zatem spodziewać kabiny prysznicowej, która zagwarantuje odpowiednie warunki do dbania o codzienną higienę. Warto jednak zainwestować w prysznic zewnętrzny, który można przechowywać w jednej z szafek. Taki zakup pozwoli pozbyć się piasku i brudu, zachowując czystość wewnątrz pojazdu. To ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu szybko schłodzisz się w upalny dzień podczas relaksu na łonie natury.

Akcesoria ułatwiające podróżowanie

Podczas podróży – tych bliskich i dalekich – najważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Istnieje wiele sytuacji na drodze, które mogą mieć nieprzyjemne konsekwencje dla podróżujących. Dlatego zwiększ swój komfort, inwestując w akcesoria, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Pianka na talerze zabezpieczy je przed uszkodzeniem w trakcie hamowania, a magnetyczne zamki do szuflad zapobiegną ich wysuwaniu. Dodatkowe zamki na pewno zwiększą bezpieczeństwo, a kuchenka gazowa bez płomieni będzie świetnym rozwiązaniem dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Teraz wystarczy tylko brać kierunek i wyruszyć w trasę!

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *