TTG Polska Dziennik Turystyczny

Port lotniczy Mediolan-Bergamo z nową siatką połączeń

Port lotniczy Mediolan-Bergamo
Fot. Milan Bergamo Airport / Facebook

Port lotniczy Mediolan-Bergamo zaprezentował swoją najbardziej rozbudowaną jak dotąd sieć połączeń, która będzie obowiązywać w sezonie letnim 2024.

Irlandzki Ryanair przewodzi ekspansji, wprowadzając siedem nowych tras do Beni Mellal, Biarritz, Castellonu, Dubrownika, Olbii, Sarajewa i Skiathos.

Norwegian planuje zwiększyć ilość lotów do Oslo i Bergen. Dodane zostaną także trzy nowe trasy do Kopenhagi, Helsinek i Stavanger, zapewniając podróżnym jeszcze więcej możliwości wyboru na wypoczynek w Skandynawii.

Hanower będzie dostępny dzięki liniom Eurowings, zapewniając lepszą łączność z Niemcami jako ósmy kierunek do tego kraju. Z kolei Neos uruchomi loty do Boa Vista na Wyspach Zielonego Przylądka.

Lumiwings i Aeroitalia zamierzają wprowadzić nowe loty do Foggi i Perugii, a Bacau w Rumunii zostanie dodane siatki połączeń Aeroitalii i Dan Air.

Port lotniczy Mediolan-Bergamo zwiększa także częstotliwość już istniejących połączeń do takich miejsc jak Dubaj, Kair, Tirana czy Porto. W przypadku rejsów regularnych ich liczba wzrośnie o 8,4% rok do roku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *