TTG Polska Dziennik Turystyczny

POT zachęca blogerów do brania udziału w akcji „Ambasador miejsca”

Ambasador miejsca

Ambasador miejsca to akcja, w ramach której już od 7 lat na Narodowym Portalu Turystycznym publikowane są artykuły/posty uznanych blogerów, zajmujących się tematyką turystyczną, którzy chcą podzielić się wrażeniami ze swoich podróży z użytkownikami strony www.polska.travel/pl.

Akcja skierowana jest do osób, które kochają podróże po Polsce i na swoich blogach promują interesujące miejsca i atrakcje turystyczne. Aby zostać Ambasadorem miejsca należy przesłać do portalu link do artykułu na swoim blogu czy stronie internetowej oraz zdjęcie. Na portalu zostanie opublikowany fragment wpisu, z przekierowaniem do pełnej wersji artykułu.

Więcej informacji TUTAJ.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

2 odpowiedzi

 1. „NARODOWY” portal turystyczny – ta szumna bogoojczyźniana nazwa, to pozostałość po rządach PiS 🤪
  Podobnie jak kierownicza kadra Polskiej Organizacji Turystycznej, która jedną nogą ciągle pozostaje w „patriotycznym” uniesieniu jak za czasów Bortniczuka i Guta-Mostowego.
  Ciekawe czy – jak dawniej – POT ciągle finansuje pikniki i jarmarki wyborcze??
  Miejmy nadzieję, że niedługo wyjaśni to Najwyższa Izba Kontroli…

  1. Wczoraj wszystkie media nagłaśniały wejście CBA m. in. do ministerstwa sportu I turystyki. Chodzi o przekręty Bortniczuka. Pewnie przy okazji sprawdzą również fundusze, które przekazywał on przez Polską Organizację Turystyczną i z których finansowano te zabawne jarmarki na Podhalu.
   No i d.pa blada…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *