TTG Polska Dziennik Turystyczny

Powołujemy GRUPĘ INICJATYWNĄ LOBBINGU W TURYSTYCE

Po opublikowaniu materiału „Lobbing w turystyce czas zacząć” otrzymaliśmy wiele maili i telefonów, popierających tę inicjatywę.

Niektórzy mówili, że jest to nakaz chwili, jako że w aktualnej sytuacji społeczno-politycznej gospodarka turystyczna jest zagrożona brakiem wsparcia merytorycznego i lobbingu. Formowanie się opinii politycznych koncentruje się na budowaniu nowego oblicza IV RP. Tymczasem hotele stoją puste, a biura podróży zajmujące się  turystyką przyjazdową nie mają adekwatnego wsparcia, co w konsekwencji oznacza iż tracimy kolejne szanse i wpływy. Wolny rynek nie jest remedium na wszystkie boleści, a niewidzialna ręka powinna wiedzieć, w którym kierunku poprowadzić gospodarkę. Dziś przed branżą turystyczną jest więcej niewiadomych i niepewności niż optymizmu i nadziei.

Dlatego w odpowiedzi na Państwa głosy zdecydowaliśmy się powołać GRUPĘ INICJATYWNĄ LOBBINGU W TURYSTYCE.

Spotkanie założycielskie odbędzie się 8.04. o godz. 18.00, w klubie-restauracji SPATiF „U aktorów” w Alejach Ujazdowskich 45, w Warszawie.

Wszystkich chętnych i gotowych do przystąpienia do GRUPY prosimy o zgłaszanie się poprzez wypełnienie poniższego formularza:

http://www.ttg.com.pl/formularze/grupa

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *