TTG Polska Dziennik Turystyczny

Poznaj Indians Hotels Company Limited

Taj Hotel
Fot. Indians Hotels Company Limited

Na targach ITB Berlin 2024 rozmawiamy z Parveenem Chander Kumarem, wiceprezesem wykonawczym ds. sprzedaży i marketingu Indians Hotels Company Limited (IHCL).

Parveen posiada 31 lat doświadczenia w branży hotelarskiej, z sukcesem pełnił wiele kluczowych ról w organizacji, kierując hotelami takimi jak Taj Lands End w Bombaju, The Taj Mahal Palace w Bombaju i Taj Lake Palace Udaipur.  Parveen nadzoruje także hotele grupy IHCL na Zachodzie, pełniąc role dyrektora regionalnego Pune & Nashik oraz dyrektora regionalnego.

Indians Hotels Company Limited (IHCL) skupia grupę marek oferujących połączenie ciepłej indyjskiej gościnności i światowej klasy usług.

Wśród nich znajduje się Taj – kultowa marka dla najbardziej wymagających podróżników, według raportu Brand Finance Hotels 50 Report 2022 i India 100 Report 2022 uznawana za najsilniejszą markę hotelową na świecie i najsilniejszą markę w Indiach we wszystkich sektorach.

Kolejna marki to SeleQtions, sieć piętrowych hoteli; Vivanta, sieć nowoczesnych, ekskluzywnych obiektów, w których celebruje się radość życia; Ginger, marka, która rewolucjonizuje segment Lean-Luxe, oraz amã Stays & Trails, posiadająca portfolio prywatnych bungalowów i willi położonych w malowniczych lokalizacjach.

Od samego początku IHCL wita gości światowej klasy wyrafinowaniem i ciepłem, pozostając jednocześnie głęboko zakorzenionym w lokalnym dziedzictwie i silnych wartościach globalnych. Dzięki strategicznemu nowoczesnemu podejściu i stałemu ulepszaniu swojego portfolio, IHCL z sukcesem zbudowało niezrównaną reputację obejmującą cały świat.

U podstaw sukcesu leży głęboka intuicyjna obsługa i prawdziwa serdeczność obsługi. Te mocne podstawy, zakorzenione w indyjskiej gościnności i wyrażone poprzez niezliczone autentyczne gesty, w wyjątkowy sposób ugruntowały pozycję IHCL jako jednego z liderów globalnego krajobrazu hotelarstwa.

Założycielem IHCL był Jamsetji Tata, który w 1899 r. powołał spółkę, a w 1903 r. w Bombaju otworzył pierwszy hotel -The Taj Mahal Palace. Był to pierwszy budynek w mieście oświetlony światłem elektrycznym.

Okrzyknięty najlepszym hotelem na wschód od Suezu, Taj Mahal Palace odmienił oblicze Bombaju i wprowadził na świat autentyczną indyjską gościnność, przynosząc jednocześnie do kraju globalne luksusy.

Jamsetji Tata był indyjskim potentatem odzieżowym i filantropem. Założył koncern Tata Group, funkcjonujący obecnie w 80 krajach. Nadano mu przydomek ojca przemysłu indyjskiego.

Więcej informacji na stronie: www.ihcltata.com.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *