TTG Polska Dziennik Turystyczny

Program ITB Berlin Convention już dostępny

ITB Berlin Convention

W tym roku w czołowym think tanku branży turystycznej udział wezmą światowej klasy prelegenci. Od 7 do 9 marca na ITB Berlin Convention eksperci branżowi udzielą odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące branży turystycznej. oraz tego, jak przejść transformację w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Program ITB Berlin Convention pod nazwą „Mastering Transformation” jest już dostępny online pod adresem itb.com/convention i obejmuje przemówienia , wywiady, prezentacje i panele dyskusyjne.

Łącznie na czterech scenach kongresowych (w halach 7.1a, 7.1b, 6.1 oraz 3.1) eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat najnowszych zadań i wyzwań stojących przed branżą turystyczną.

Wstęp na konwencję jest darmowy dla wystawców, gości branżowych lub przedstawicieli mediów akredytowanych na targi ITB Berlin. Wybrane sesje będą transmitowane online na platformie ITBxplore. Dla tych, którzy chcą uczestniczyć tylko w wirtualnych wydarzeniach ITB, dostępny jest „cyfrowy bilet”, który zapewnia dostęp na wszystkie trzy dni.

Współgospodarzem ITB Berlin Convention 2023 jest World Tourism Cities Foundation (WTCF).

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *