TTG Polska Dziennik Turystyczny

Program IT&CM Asia and CTW Asia-Pacific 2023

IT&CM Asia

Organizatorzy 31. edycji IT&CM Asia i 26. edycji CTW Asia-Pacific 2023 prezentują listę sesji, konferencji i seminariów w ramach tegorocznego, długo oczekiwanego wydarzenia. TTG Events przygotował program, aby zapewnić ciekawe wydarzenia wszystkim wystawcom, kupującym i delegatom.

Program IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2023 [PDF]

O IT&CMA 2023

26- 28 września | Centrum kongresowe CentralWorld, Bangkok, Tajlandia

IT&CM Asia przoduje w wspieraniu możliwości rozwoju MICE w regionie Azji i Pacyfiku jak i poza nim. Wieloaspektowy program angażuje regionalnych oraz międzynarodowych dostawców i odbiorców branżowych w obszarach biznesu i edukacji. IT&CM Asia oferuje również dedykowane platformy zaprojektowane z myślą o wartościowych niszowych segmentach MICE, dzięki czemu wydarzenie może zapewnić spójny, odpowiedni i dynamiczny profil uczestników. IT&CM Asia zajmuje wyjątkową pozycję jedynego światowego wydarzenia z największą wystawą MICE z regionu Azji i Pacyfiku.

IT&CM Asia, organizowane wspólnie z CTW Asia-Pacific, jest częścią serii IT&CM Events organizowanej przez TTG Events, grupę biznesową TTG Asia Media. IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific to jedyne wydarzenie typu Doublebill w regionie Azji i Pacyfiku w zakresie MICE i podróży korporacyjnych. Obydwa wydarzenia odbywają się wspólnie od 2004 roku, oferując uczestnikom platformę do prowadzenia interesów, nauki i nawiązywania kontaktów.

Więcej informacji: www.itcma.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *