TTG Polska Dziennik Turystyczny

Promocja Iranu

Iran będzie wkrótce promował swoje atrakcje turystyczne w krajowych i zagranicznych stacjach telewizyjnych, poinformował urzędnik Fundacji Dziedzictwa Kulturowego i Turystyki (ICHTF).

Jak powiedział Ali Reza Sajjadpour wicedyrektor ds. kultury i komunikacji ICHTF reklamy ukażą się w stacjach BBC, CNN, ZDF, Al-Dżazira i Al-Arabia. Podpisano już porozumienie z BBC, ale nie ujawniono jego szczegółów.

Ponad 70 krajów zostało wybranych jako cel kampanii zachęcającej do odwiedzenia Iranu. Kampania będzie obecna także w kilku lokalnych stacjach w tych krajach.

Na głównych międzynarodowych lotniskach mają być wydawane dwutygodniowe wizy turystyczne, które będzie można przedłużyć na miesiąc.

Władze Iranu mają nadzieję, że dzięki naturalnym i historyczno-kulturalnym atrakcjom turystycznym Iran stanie się jednym z 10 najchętniej odwiedzanych krajów świata.

Jak powiedział Sajjadpour, Iran jest nie tylko krajem o bogatej historii i kulturze, ale posiada także unikalną przyrodę, którą można podziwiać o każdej porze roku.

Źródło: www.irna.ir

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *