TTG Polska Dziennik Turystyczny

Propozycje dla aktywnych

Dla amatorów czynnego wypoczynku przedstawiamy przegląd przedsięwzięć i imprez związanych z turystyką aktywną:

Ekspedycja Adrenalina skierowana jest do osób pełnoletnich, które chcą się sprawdzić w ekstremalnych warunkach i poczuć dużą dawkę adrenaliny. W czasie 6-dniowego wyjazdu uczestnicy biorą udział w bogatym programie zajęć wykonując każdego dnia inne zadania. Ponadto w programie gry i zabawy integracyjne i rozrywkowe. Miejscem zakwaterowania jest Jurajska Bacówka "Fata Sokoła" gwarantująca spartańskie warunki. Uczestnicy wyposażeni są przez organizatora w kompletny sprzęt alpinistyczny i jaskiniowy, kompasy, ubrania i sprzęt do painballa.Atrakcje: Paintball, orienteering, eksploracja jaskiń, zajęcia linowe, tratwy, surrvival, rajd samochodami terenowymi.

Dunajec Radweg – Radtouristische Entdeckung des neuen Jahrhunderts Seria imprez rowerowych dla międzynarodowych turystów, organizowana co tydzień wzdłuż Dunajca.Atrakcje: Krajobrazy i zabytki Podhala, Spiszu, Pienin, Sądecczyzny podziwiane z perspektywy rowerowego siodełka Lion Winter Challenge – to jeden z nielicznych na świecie i największych w Polsce zimowych zawodów ekstremalnych zaliczanych do klasy Adventure Race. Celem imprezy jest promocja sportów ekstremalnych i aktywnego wypoczynku. Do pokonania jest 100 km w skrajnie trudnych warunkach w tym 50 km rowerem i 45 km pieszo oraz 5 km drezyną Oprócz morderczej trasy na startujących czekają rózne odcinki i zadania specjalne.

Atrakcje: Trudne warunki terenowe. Bardzo malowniczy i niezwykle różnorodny teren powiatu kartuńskiego. Trudne warunki atmosferyczne. Nagrody o łącznej wartości 10.tys.zł.

Loty balonami na ogrzane powietrze. Loty największymi w Polsce balonami na – do 20 osób w koszu. Loty widokowe dla grup turystycznych i turystów indywidualnych w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą. Promocja produktów, regionów turystycznych i ofert. Promocja targów i wydarzeń, loty specjalne (VIP, filmy, konferencje, widoczna z każdego miejsca "wisząca" reklama imprez typu "event" itp.) Uzupełnianie oferty turystyki aktywnej, biznesowej oraz imprez typu incentive. Atrakcje: Loty balonem nad terytorium Polski lub za granicą, realizowane dla dowolnych grup. Wykorzystanie balonu do zwiedzania obszarów zamkniętych dla wszelkiego ruchu mechanicznego (rezerwaty, parki narodowe). Niezapomniane widoki i wrażenia krajoznawcze. Rewelacyjna i stosunkowo niedroga oferta uzupełniająca dla imprez turystyki przyjazdowej do Polski oraz dla hoteli zlokalizowanych na terenach atrakcyjnych widokowo i krajoznawczo.

Akademia Podwodna – nurkowanie, wyjazdy nurkowe. Akademia prowadzi szkolenia i kursy nurkowania w Warszawie. Turystyka nurkowa – turystyczne wyjazdy połączone z nurkowaniem. Organizuje wyjazdy nurkowe w Polsce i za granicą np. Egipt. W ofercie także sprzedaż – sprzęt do nurkowania.

PS

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *