TTG Polska Dziennik Turystyczny

Qubus Hotel Katowice oficjalnie otwarty

Otwarcie hotelu Qubus w Katowicach
Fot. materiały prasowe

30 listopada miało miejsce uroczyste otwarcie hotelu Qubus w Katowicach. Na imprezie bawiło się ponad 120 Gości, wśród nich byli kontrahenci firmy, władze miasta oraz sami pracownicy, którzy przez ostatnie miesiące pracowali przy projekcie budowy obiektu.

Idea lokalności obiektu jest dla Qubus Hotel bardzo ważna, dlatego podczas przyjęcia można było obserwować wiele nawiązań do śląskiej kultury. Przy wejściu do Qubus Hotel Katowice rozbrzmiały dźwięki zagrane przez lokalną Górniczą Orkiestrę Dętą „Bytom” im. Józefa Słodczyka. Następnie Grzegorz Poloczek, który poprowadził przyjęcie, zaprosił Gości na krótką przemowę Prezesa Zarządu Artura Hajduka oraz Dyrektora Hotelu Szymona Przydworskiego, który ostatecznie przeciął symboliczną wstęgę otwierającą Qubus Hotel Katowice.

– Bardzo cieszymy się, że wróciliśmy do Katowic i to z tak pięknym obiektem. Dziękujemy Włodarzom Miasta za efektywną współpracę i otwarcie na rozwój biznesowy miasta. Dziękujemy Hotel Inwest za szybkie i sprawne zakończenie budowy. Dziękuję także swoim pracownikom i współpracownikom z całej sieci, którzy od wielu miesięcy ciężko pracowali nad tym projektem. Obiekt spełnia wszystkie nasze oczekiwania, a już jutro zaprezentujemy go pierwszym Gościom, którzy przyjadą do nas na pobyt. Jesteśmy pewni, ze jakość, którą proponujemy spotka się z ich aprobatą, a to jest dla nas najważniejsze – mówi Szymon Przydworski, Dyrektor Qubus Hotel Katowice.

Qubus Hotel Katowice już od 1 grudnia przyjmie pierwszych Gości. W oryginalnej bryle budynku mieści się 97 designerskich pokojów. Ideą przewodnią obiektu jest lokalność, ekologia i wysoka jakość. Jest on też 12. hotelem znanej w Polsce sieci Qubus Hotel.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *