TTG Polska Dziennik Turystyczny

Radisson SAS – nowy hotel i centrum terapii thalasso na Dżerbie

Radisson SAS Hotels & Resorts ogłosił otwarcie swego pierwszego hotelu w północnej Afryce, a dokładnie na Dżerbie, wyspie leżącej u południowo zachodnich wybrzeży Tunezji. Radisson SAS Resort & Thalasso obliczony jest na turystów i podróżujących biznesmenów, poszukujących niezapomnianych wrażeń w dziewiczym krajobrazie egzotycznej wyspy.

Radisson SAS oferuje ekskluzywne centrum terapii thalasso, pod nazwą AthĂ?nĂ?e Thalasso, rozproszone na obszarze około 3000 metrów kwadratowych i połączone bezpośrednio z hotelem. Cały kompleks jest położony w pobliżu kilku pól golfowych (10 minut jazdy samochodem), kasyna (5 minut) oraz międzynarodowego portu lotniczego (20 minut).

Dysponując trzema odkrytymi basenami o powierzchni przekraczającej 1100 metrów kwadratowych, jednym basenem krytym, sauną, jaccuzi i hammam, a ponadto czterema kortami tenisowymi, ogródkiem zabaw dla dzieci, bazą do uprawiania sportów wodnych, biblioteką i dyskoteką na świeżym powietrzu, Radisson SAS Resort & Thalasso na Dżerbie oferuje wypoczynek i rekreację.

Radisson SAS Resort & Thalasso na Dżerbie dysponuje 276 pokojami gościnnymi, w tym czternastoma apartamentami typu junior i sześcioma apartamentami ambasadorskimi. Hotel został zaprojektowany i wyposażony – między innymi w szerokopasmowy bezpłatny dostęp do internetu we wszystkich pokojach.

W kompleksie znajdują się restauracje i bary, w których można znaleźć zarówno potrawy śródziemnomorskie, jak i specjalności kuchni międzynarodowej: serwujące kuchnię z południa Włoch bistro La CĂ?ramique, restauracja andaluzyjska Zafferano, kawiarnia, bar i restauracja Flamingo, położone morzem, oraz restauracja arabska Mokka oferują unikatowe kreacje kulinarne gościom.

W hotelu znajduje się siedem nowoczesnych i dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 350 delegatów. Wszystkie sale dysponują szybkim internetem, foyer oraz centrum biznesowym.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *